تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

بادبادک‌ فلسطینیان فعالیت قطارهای رژیم صهیونیستی را متوقف کرد

  • 19 اردیبهشت 1400 - 21:33


بادبادک‌ها و بالن‌های آتش‌زای فلسطینیان که از نوار غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی اطراف روانه می‌شوند باعث بروز آتش‌سوزی‌های گسترده در جنوب فلسطین اشغالی شده و فعالیت قطارها در این مناطق را متوقف کرده است.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شبکه I24‌رژیم صهیونیستی گزارش داد که آتش‌سوزی‌های گسترده در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه سبب شده است تا فعالیت قطار در این مناطق متوقف شود.

جوانان فلسطینی در نوار غزه طی روزهای اخیر در راستای همبستگی با فلسطینیان قدس، ارسال بادبادک‌ها و بالن‌های آتش‌زا به سوی شهرک‌های صهیونیستی اطراف را از سرگرفته‌اند.

رژیم صهیونیستی برای خاموش کردن آتش‌سوزی‌های گسترده علاوه بر استفاده از نظامیان ارتش، هواپیماهای آب‌پاش را نیز به منطقه سرازیر کرده تا بتواند آتش‌سوزی‌ها را تحت کنترل در آورد.

منابع خبری صهیونیستی یکشنبه بعد از ظهر به وقت تهران به دست کم  وقوع ۳۵ مورد آتش‌سوزی در جنوب فلسطین اشغالی اشاره کردند.

به گزارش منابع خبری، اداره آتش‌نشانی رژیم اسرائیل اعلام کرد که از صبح یکشنبه تاکنون ۳۵ مورد آتش سوزی در اسرائیل رخ داده و دستکم ۱۰ مورد آن‌ها به دلیل پرتاب‌ بالن‌های آتش‌زا از غزه بوده است.

این در حالی است که برخی منابع خبری یکشنبه از وقوع یک آتش سوزی گسترده در اطراف مرکز نظامی در شمال غربی «حیفا» خبر دادند. رسانه‌های اسرائیلی با گزارش وقوع این آتش سوزی گسترده، از بیان جزئیات بیشتر خودداری کرده‌اند. 

انتهای پیام/.


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها