تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

باران چشمه: از همه ظرفیت‌ استان‌ها در کمیته‌‌های فدراسیون زورخانه‌ای استفاده می‌شود

  • 24 فروردین 1400 - 10:19

سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با حضور در ارومیه با مسئولان هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان آذربایجان غربی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، در شامگاه بیست و سومین روز از  فروردین‌ماه ۱۴۰۰، مهرعلی باران چشمه طی نشستی که در آن ایراندوست، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، آزادی، معاون ورزشی اداره کل، مسعود ملکی، سرپرست دبیری فدراسیون، خدایاری، رئیس هیئت استان، توحید مصطفی پور، نایب رئیس هیئت استان، مهران خوشبخت، دبیر هیئت استان حضور داشتند به بجث و تبادل نظر در رابطه با ترویج فرهنگ‌ پهلوانی از طریق توسعه ورزش زورخانه‌ای در استان آذربایجان غربی پرداختند.

در این دیدار توسط خدایاری (ریاست هیئت استان آذربایجان غربی)  گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در هیئت استان طی سال گذشته به سرپرست فدراسیون ارائه شد.

پس از ارائه این گزارش و استفاده از رهنمودهای باران چشمه، طرفین در خصوص چشم اندازهای آینده و برنامه‌های فدراسیون و هیئت استان گفت‌وگو کردند.

سیاست استفاده از همه ظرفیت‌های استان‌ها در کمیته‌های فدراسیون، لزوم همه‌گیر کردن فرهنگ پهلوانی در دیگر ورزش‌ها، برنامه‌ریزی برای برگزاری  هفته فرهنگی پهلوانی و … از مهمترین مباحث این نشست بود.

باران چشمه در حکمی توحید مصطفی‌پور، نایب رئیس و یکی از داوران زورخانه‌ای آذربایجان غربی را به عنوان عضو کمیته داوران فدراسیون منصوب کرد.

 

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها