تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

بازجویی اِف بی آی از مردی که هواداران «بایدن» را به مرگ تهدید کرد

  • 17 آبان 1399 - 7:30

دایره تجسس فدرال آمریکا (اف بی آی) بازجویی‌ها از فردی که گفته می‌شود هواداران نامزد دموکرات انتخابات آمریکا را در شبکه های اجتماعی به مرگ تهدید کرده بود، آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، اف بی آی روز جمعه اعلام کرد که روند تحقیق و بازجویی از فردی را که گفته می‌شود از طریق شبکه‌های اجتماعی هوادارن جو بایدن را به مرگ تهدید کرده بود، آغاز کرده است.

«لورا ایمیلر» از کارکنان اف بی ای در بیانیه‌ای که توسط شبکه خبری فاکس خوانده شد، اعلام کرد: «اف بی آی از تهدیدهای آنلاین گزارش شده آگاه است و با شرکای خود برای تحقیق در این باره همکاری می‌کند. این موضوع هم اکنون از سوی مقامات ایالتی در دست بررسی است. دولت فدرال تا این زمان هیچ‌گونه دستگیری و یا طرح اتهامی انجام نداده است. و هیچ‌گونه تهدید آشکاری علیه امنیت عمومی وجود ندارد».

اما روزنامه لس آنجلس تایمز گزارش داد که فرد مظنون از سوی اعضای یک کارگروه مشترک متشکل از مجریان قانون فدرال و محلی بازداشت شده است.

برخی گزارشها نیز حاکی از آن است که فرد مظنون به بازداشتگاه منتقل شده است. در تصویر ویدئویی پست شده بر روی اینستاگرام، فرد مظنون می‌گوید؛ «چنانچه بایدن انتخاب شود، من دست به اقدامی مانند تیراندازی در مدرسه می زنم، و تمام این دموکراتها را می کُشم».

شایان ذکر است که همزمان با شمارش آرای ایالات باقیمانده (نوادا، کارولینای شمالی، جورجیا و پنسیلوانیا) و سنگین‌تر شدن کفه ترازو به نفع بایدن، فضای دو قطبی و تنش آلود به ویژه در میان هواداران پروپاقرص دو نامزد بیش از پیش احساس می‌شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها