تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

بازدید معاونین سازمان برنامه و بودجه از آکادمی ملی المپیک

  • 22 فروردین 1400 - 15:07

معاونین سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه رئیس کمیته ملی المپیک از آکادمی ملی المپیک و تمرینات تیم‌های اردونشین در این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه حمید پوراصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه و هادی جعفرنژاد رئیس امور فرهنگی، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه کشور از امکانات آکادمی ملی المپیک و تیم‌های اردونشین در این مجموعه بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید که با توضیحات قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک همراه بود، حمید پوراصغری و هادی جعفرنژاد معاونین نوبخت در سازمان برنامه و بودجه ضمن بازدید از مراکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی و همچنین مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک با امکانات و نحوه ارائه خدمات این مجموعه به تیم‌های ملی رشته‌های مختلف ورزشی آشنا شدند.

بازدید از اردوهای تمرینی تیم‌های ملی بوکس، تیم والیبال نوجوانان و تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در آکادمی ملی المپیک که اعضای این تیم‌ها خود را برای حضور در رویدادهای آسیایی، جهانی و المپیک آماده می‌کنند، از دیگر اتفاقات این بازدید بود.

صحبت درباره حقوق ورزشکاران، شرایط و امکانات اردوها نظیر هتل، سالن تمرین و بدنسازی و رویدادهای مهم پیش روی تیم‌های مذکور از مهمترین موضوعاتی بود که در این بازدید توسط مربیان تیم‌ها به آن پرداخته شد و پوراصغری و جعفرنژاد ضمن قول مساعد برای رفع موانع و کمبودهای اردو، برای ورزشکاران اردونشین تیم ملی بوکس، تیم والیبال نوجوانان و تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در رویدادهای پیش رو آرزوی موفقیت کردند.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها