بازدید «مهدی چمران» از پروژه ساماندهی میدان امام خمینی (ره) و یادمان شهدا

  • 12 مرداد 1400 - 9:00
بازدید «مهدی چمران» از پروژه ساماندهی میدان امام خمینی (ره) و یادمان شهدا


مهدی چمران عضو منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران به همراه پیروز حناچی شهردار تهران از پروژه ساماندهی میدان امام خمینی (ره) بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس: «مهدی چمران» پس از بازدید از پروژه ساماندهی پروژه میدان امام خمینی (ره) به محل یادمان شهدا رفت و در جریان روند طراحی و نصب لوح‌های مزین به نام شهدا قرار گرفت. دکتر چمران ضمن ابراز خرسندی از ساخت محلی جهت ادای احترام به ۳۷ هزار شهید استان تهران از شهدای خرداد ۱۳۴۲، جنگ تحمیلی، آتش‌نشانان سرافراز، پزشکان فداکار مقابله با ویروس کرونا تا شهدای میدان ارگ از تلاش شهرداری تهران در جهت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا قدردانی کرد. لازم به ذکر است از حدود ۴۰۰ لوح اسامی شهدا تاکنون ۲۶۰ لوح نصب‌شده است.

 در ادامه این بازدید که صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز در آن حضور داشت، چمران و حناچی از پروژه احداث ساختمان خانه شهر بازدید کردند. ساختمان خانه شهر در محل قدیمی عمارت بلدیه و باکاربری فرهنگی – اجتماعی طراحی شده و در حال اجراست. درحال حاضر نمای ساختمان خانه شهر با ۷۰ درصد پیشرفت در حال گذراندن مراحل نهایی است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0