تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021

بازگشایی جاده قدیم ساوه پس از ۵ ساعت تلاش

  • 26 فروردین 1400 - 4:03

بهارستان- فرماندار بهارستان با اشاره به حادثه برخورد یک تریلی با عرشه پل عابر پیاده در جاده قدیم ساوه با یک فوتی و ۳ مجروح از بازگشایی جاده قدیم ساوه پس از ۵ ساعت تلاش خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، هادی تمهیدی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۱۲ امروز یک دستگاه تریلی جک‌دار در حال عبور از جاده قدیم ساوه ابتدای سبزدشت شهر گلستان بود که به دلیل باز شدن ناگهانی جک با عرشه پل عابر پیاده برخورد نمود که موجب مسدود شدن جاده ساوه در مسیر رفت و برگشت شد.

وی با اشاره به اینکه در همان دقایق ابتدایی با حضور و بازدید میدانی موضوع و جوانب بررسی شد، افزود: خوشبختانه نیروهای آتش نشانی، شهرداری، انتظامی و درمانی در همان دقایق در محل حضور یافتند و با پیگیری‌های انجام شده و فراهم نمودن تجهیزات مورد نیاز نسبت به برش و جابجایی پل و تریلی اقدامات لازم صورت گرفت.

فرماندار بهارستان گفت: پس از ۵ ساعت تلاش، ساعت ۱۷ امروز این محور مجدداً بازگشایی شد که متأسفانه در این حادثه ۴ شهروند عزیز که در حال عبور از این پل هوایی بودند دچار حادثه شدند که سریعاً به بیمارستان امام حسین (ع) سبزدشت انتقال یافتند.

وی با بیان اینکه متأسفانه یک زن تقریباً ۶۰ ساله فوت شد، گفت: یک نفر به طور سرپایی مداوا شد و دو شهروند دیگر بستری می‌باشند که ۲ خودرو نیز در این حادثه دچار خسارت شدند.

تمهیدی با بیان اینکه پس از انسداد این محور عبور و مرور وسایل نقلیه از مسیرهای فرعی انجام گرفت، گفت: یکی از ضروریات این شهرستان و این محور ایجاد کمربندی می‌باشد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها