تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

بازیکنانی که قراردادشان را یک طرفه فسخ کردند تحت چه شرایطی قراردادهایشان ثبت می شود؟

  • 14 آبان 1399 - 16:02


رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره نحوه ثبت قرارداد بازیکنانی که قراردادشان را به شکل یکطرفه فسخ کرده اند توضیحاتی ارائه کرد.


فریبرز محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه آیا قرارداد بازیکنان با باشگاه جدیدشان درحالی که پرونده آنها به دلیل فسخ قرارداد با باشگاه مبدا در کمیته وضعیت بازیکنان مفتوح است، ثبت می شود، اظهار داشت: فسخ یک طرفه عملی است که از سوی یک طرف انجام می شود و توافقی نیست. به همین دلیل در صورت طرح شکایت از وی این پرونده تا زمان صدور رای در کمیته وضعیت مفتوح می ماند.

وی افزود: با این وجود اگر فسخ یک طرفه بازیکن مثل سعید واسعی، محمد قنبری، رشید مظاهری و بابک مرادی در سازمان لیگ ثبت شده باشد، مشکلی برای ثبت ندارند به این شرط که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه مبدا باز باشد و این بازیکنان هم مجوزهای لازم را برای ثبت قرارداد از کمیته وضعیت بگیرند. البته این موضوع هم به مسئولیت خود بازیکن و باشگاه دارنده بازیکن انجام می شود.

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: در حال حاضر هم اگر پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال باز شود و مجوزهای لازم از کمیته وضعیت برای ثبت قرارداد مظاهری و مرادی اتخاذ شود مشکلی برای ثبت قرارداد آنها با استقلال نیست. تراکتور هم این حالت را دارد و در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود و کسب مجوزهای لازم، برای ثبت قرارداد محمد قنبری و سعید واسعی مشکلی ندارد.

محمودزاده اضافه کرد: بازهم می گویم مسئولیت ثبت قرارداد این بازیکنان با خودشان و باشگاه جدید است و امکان دارد فسخ یک طرفه و ثبت قرارداد برای آنها عواقب حقوقی داشته باشد. 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها