• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

بازیکن اورتون پیشنهاد سعودی‌ها را رد کرد

  • 29 مهر 1399 - 15:20

بال تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی با وجود دریافت پیشنهادی مالی قابل توجه از یکی از سرشناس‌ترین تیم‌های فوتبال عربستان سعودی ترجیح داده که در گودیسون پارک بماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه دیلی میل، برنارد، بال تیم فوتبال اورتون با وجود قرار نداشتن در ترکیب اصلی این تیم و کمرنگ بودن نقش‌اش در برنامه‌های تاکتیکی کارلو آنچلوتی حاضر به پذیرش پیشنهاد تیم الهلال عربستان نشد. این بازیکن 28 ساله با وجود اینکه مطمئن بود با رفتن به الهلال فرصت بازی در ترکیب اصلی این تیم را به دست خواهد آورد، ترجیح داده در انگلیس بماند و به تلاش خود برای جلب نظر آنچلوتی ادامه دهد. این در حالیست که او در این فصل از رقابت‌های فوتبال انگلیس تنها دو بار فرصت رفتن به میدان را داشته که هر دوی آنها هم در جام اتحادیه و مقابل رقبایی نه چندان سرسخت مانند سالفورد سیتی و فلیت‌وود تاون بوده است.

طبق ادعای سایت گل، مسئولان باشگاه الهلال عربستان در ابتدای هفته جاری به برنارد پیشنهادی 6 میلیون یورویی دادند که جزیره را به مقصد خاور میانه ترک کند اما ظاهراً او همچنان امیدوار است که بتواند جای خود در ترکیب اصلی اورتون را از خامس رودریگس پس بگیرد. برنارد فصل گذشته در 30 بازی برای اورتون به میدان رفت و در واقع از سال 2018 که به عنوان بازیکن آزاد از شاختار به آبی‌پوشان مرسی‌ساید پیوست مهره‌ای کلیدی در این تیم بود اما ورود خامس او را به بازیکنی نیمکت‌نشین مبدل کرده است.

با شروعی که اورتون در این فصل داشته و صدرنشینی در جدول رده‌بندی رقابت‌ها، بعید به نظر می‌رسد که آنچلوتی برنامه‌ای برای تغییر تاکتیکی در تیمش داشته باشد. با این حال برنارد که دو سال دیگر با اورتون قرارداد دارد ترجیح داده شانس خود را برای بازگشت به ترکیب اصلی تیمش امتحان کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.