بازی با پیکان بار فنی نداشت/ باید به فکری و استقلال زمان داد

  • 14 آذر 1399 - 0:21

عضو کمیته فنی استقلال با بیان این نکته که بازی تیمش با پیکان بار فنی نداشت گفت: باید به فکری زمان داد تا تیم را با تفکرات خودش بسازد.

محمد نوری پیشکسوت و عضو کمیته فنی استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بازی با پیکان از نظر فنی چنگی به دل نزد و باید گفت خیلی بار فنی نداشت. پیکان مقابل استقلال یک بازی کاملاً بسته و تدافعی انجام داد که البته مطلب جدید و عجیبی نیست و از قبل هم مشخص بود که پیکان چنین سیستمی را اتخاذ می‌کند.

وی افزود: به پیکان نمی‌توان خرده گرفت و گفت چرا بازی دفاعی انجام داده. هر تیمی برای خودش بازی می‌کند و برای رسیدن به اهدافش نوع بازی‌اش را انتخاب می‌کند. این وظیفه استقلال بود که باید این دفاع بسته و لایه به لایه را می‌شکافت و به دروازه حریف می‌رسید. اگر قرار باشد هر تیمی بازی بسته انجام دهد و ما گل نزنیم، دیگر نباید ادعای بزرگ و مدعی بودن داشته باشیم.

پیشکسوت آبی پوشان با تاکید بر این نکته که در چهار هفته گذشته از لیگ برتر هنوز بازی‌های خوبی از آبی پوشان دیده نشده بیان داشت: الان برای قضاوت درباره فکری زود است. او هنوز فرصتی برای جا انداختن ایده‌ها و تفکراتش نداشته و باید این فرصت را برای او ایجاد کرد. اگر قرار باشد از همین حالا فشار انتقادات بر او وارد شود قطعاً فکری هم تمرکزش را از دست خواهد داد و تحت فشار قادر به اجرایی کردن ایده‌هایش نخواهد بود.

نوری از هواداران و رسانه‌ها خواست در مورد استقلال خویشتن‌داری کرده و در این خصوص بیان داشت: می‌دانم امروز امتیازاتی از دست دادیم که در حالت عادی نباید این‌طور می‌شد. با این وجود بر این عقیده هستم که نباید فکری را تحت فشار قرار داد و برای قضاوت کردن عملکرد او نباید عجله کرد.

عضو کمیته فنی استقلال گفت: این تیم بازیکنان خیلی خوبی دارد و ظرفیت‌های لازم برای حضور در جمع مدعیان قهرمانی را دارد. مقابل فولاد و پیکان امتیازات مهمی را از دست دادیم و روند امتیاز دادن نباید برای این تیم عادت شود. در کنار حمایتی که از محمود فکری و کادر فنی آبی پوشان دارم، اما این انتظار را هم دارم که روند رو به جلوی این تیم را هفته به هفته مشاهده کنم.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0