تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

بازی سختی را شاهد بودیم/ باران روی کیفیت مسابقه تاثیر گذاشت

  • 16 آبان 1399 - 19:25

تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازی سختی را شاهد بودیم و می توانستیم حریف را شکست دهیم ولی باران شرایط بازی را تحت تاثیر قرار داد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم تراکتور در هفته نخست لیگ بیستم از ساعت ۱۶:۴۵ امروز جمعه به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت و با تساوی بدون گل مقابل این تیم متوقف شد.

شاگردان علیرضا منصوریان در جریان این دیدار بارها دروازه نفت مسجد سلیمان را تهدید کردند، اما بدشانسی مانع از گلزنی تراکتور شد.

در این دیدار که زیر بارش شدید باران برگزار می‌شد، داور دو صحنه مشکوک را در درون محوطه جریمه نفت مسجد سلیمان برای تراکتور پنالتی تشخیص نداد تا صدای اعتراض تراکتوری‌ها دربیاید.

منصوریان سرمربی تراکتور عصر امروز در نشست خبری بعداز این بازی گفت: بازی سختی را شاهد بودیم. موقعیت‌های زیادی از دست دادیم.

وی سپس ادامه داد: می‌دانستیم حریف به احتمال زیاد خیلی عقب بازی می‌کند و راهکارهای مختلفی در تمرینات داشتیم ولی به برنامه‌هایی که داشتیم نرسیدیم و نتوانستیم گل بزنیم.

منصوریان با تاکید بر اینکه می‌دانستیم حریف‌مان به حداقل حملات خود امیدوار است، افزود: امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم به برنامه‌های مدنظر در زمین بازی برسیم.

وی گفت: در آینده تیم‌های بیشتری به تبریز خواهند آمد و مجبور هستند که مقابل ما عقب بازی کنند.

وی افزود: طبیعی است که حریفان مقابل ما به حداقل حملات خود راضی خواهند بود. در بخش گلزنی شانس‌های زیادی را از دست دادیم و در مجموع مالکانه بازی کردیم. در پیش‌بینی آب و هوا دچار اشتباه شدیم و این موضوع کمی برنامه‌های ما را بهم ریخت.

منصوریان همچنین با بیان اینکه از کیفیت تیم راضی هستم اما شانس گل‌های زیادی را سوزاندیم، گفت: هوای بارانی و زمین خیس بر بازی تأثیر گذاشت. به داور گفتم بازی وقت اضافه بیشتری می‌طلبید.

وی ادامه داد: در دو صحنه، بازیکنان ما اعتقاد به پنالتی به نفع تراکتور داشتند.

سرمربی تراکتور افزود: بازیکنان جدید ما خیلی خوب هستند و از تیم‌های گمنام آمده اند و زمانبر هست تا به شرایط تیم تراکتور با هواداران میلیونی برسند.

وی سپس با اشاره به اینکه ما با ٣ دفاع وسط و ۲ مهاجم بازی می‌کنیم، گفت: روش بازی به ما اجازه می‌دهد تا بازی مالکانه‌ای انجام دهیم. امروز برابر تیمی با ۵ دفاع و ۴ بازیکن جلوی مدافعان، خلق #موقعیت خوبی داشتیم چرا که باز کردن این خط دفاع سخت است.

وی افزود: بارش باران هم کیفیت ضربات آخر را کم می‌کرد. ما به فرم ایده آل خواهیم رسید. جای هواداران پرشور خالی است، امیدواریم مصیبت کرونا از بین برود و مثل سابق ورزشگاه پر شود چراکه حضور هوادران برای ما قوت قلب است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها