تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

باند قاچاق سلاح و مهمات در مازندران متلاشی شد

  • 14 آبان 1399 - 15:59

ساری- جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در عملیات مشترک پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با پلیس امنیت عمومی استان سمنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سید موسی حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت باند قاچاق سلاح و مهمات غیرمجاز و قاچاق آن از غرب کشور به داخل استان مازندران، موضوع در دستور کار ویژه پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با همکاری پلیس امنیت عمومی استان سمنان و شهرستان میاندرود دو عضو اصلی این باند شناسایی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: متهمان که با یک خودرو وانت نیسان جاسازی شده به سلاح و مهمات غیر مجاز در حال تردد در یکی از محورهای مواصلاتی استان بودند با هماهنگی قضائی خودروی آنان در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متوقف شد.

سرهنگ حسینی از کشف ۲ قبضه سلاح جنگی سیمینوف و برنو به همراه بیش از یک هزار فشنگ جنگی ژ ۳ که به طرز ماهرانه‌ای در باکس منبع گاز وسیله نقلیه جاساز شده بود، خبر داد و افزود: دو متهم این پرونده پس از دستگیری به اتهام قاچاق سلاح و مهمات غیرمجاز جنگی تحویل مرجع قضائی شدند.

حسینی با اشاره به اینکه متهمان با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون ریالی روانه زندان شدند، افزود: خودرو حامل سلاح و مهمات نیز به پارکینگ منتقل شد و تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها