شهرستان ها

بانوان در راستای تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی در جامعه ایده دهند

البرز – استاندار البرز گفت: از بانوان انتظار می‌رود که در قالب هیأت‌های اندیشه‌ورز در راستای تصمیم سازی و ایده پردازی برای تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی در جامعه حضور فعال داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی ظهر سه‌شنبه در دیدار با بانوان شاغل در استانداری و شهرستان‌های تابعه که به مناسبت گرامیداشت روز زن برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی اظهار کرد: نقش مؤثر و کلیدی بانوان بویژه در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، در جریان مقابله با جنگ نرم، حمایت از مدافعان حرم و جریان ارزشمند گام دوم انقلاب کم نظیر است.

وی ادامه داد: حضور بانوان در عرصه‌های مختلف سازندگی کشور همواره گرهگشا بوده از این رو از بانوان بعنوان نیروهای متعهد، منظم، صبور، وظیفه شناس و دلسوز در جوامع مختلف کاری شاخته می‌شوند.

عبداللهی با اشاره به دیدگاه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری به جایگاه بانوان در جامعه، گفت: دولت مردمی سیزدهم نیز نگاه ویژه ای به حضور بانوان در خانواده و جامعه دارد و در مسئولیت‌ها و پست‌های سازمانی و مدیریتی نیز این امر مورد توجه است بنابراین در استان نیز این نگاه وجود دارد.

وی افزود: از بانوان شاغل در استانداری انتظار می‌رود که در قالب گروه‌ها و هیأت‌های اندیشه ورز در راستای تصمیم سازی و ایده پردازی برای تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی در جامعه حضور فعال داشته باشند.

استاندار البرز گفت: از مشکلات و موانع طیف‌های مختلف کارمندی اعم از آقا و خانم با خبر هستم و با توجه به امکانات موجود برای بهبود این شرایط نهایت تلاش خود را خواهم داشت.

وی افزود: البته همکاران نیز در جریان مشکلات و تنگناهای اقتصادی دولت هستند از این رو همه باید دست به دست هم بدهیم و با اتحاد و انسجام و صبوری، دولت را برای حل مشکلات یاری کنیم.

عبداللهی گفت: افکار و ایده‌های سازنده بانوان در حوزه‌های مختلف را پذیرا هستم و به طور قطع خروجی جلسات آنها را مورد بررسی قرار خواهم داد و به مرحله اجرا می‌رسانیم.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا