تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

بایدن فاصله آرا با ترامپ در جورجیا و پنسیلوانیا را کم کرد

  • 16 آبان 1399 - 0:43

تازه‌ترین آمار از شمارش آرای ایالت‌های جورجیا و پنسیلوانیا از کاهش فاصله آرای «جو بایدن» نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا با «دونالد ترامپ» حاکی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فاکس نیوز، تازه‌ترین آمارها از کاهش فاصله آرای بایدن با ترامپ در جورجیا و پنسیلوانیا حکایت دارد.

این در حالی است که ترامپ در این ایالت‌ها با فاصله قابل ملاحظه‌ای پیشتاز بود اما با شمار آرای غیابی و پستی، بایدن فاصله خود را با ترامپ کاهش داده است.

با شمارش ۹۹ درصد آرای اخذ شده در جورجیا ترامپ ۴۹.۵ درصد شامل ۲۴۳۶۴۲۰ رای و بایدن ۴۹.۳ درصد آرا شامل ۲۴۲۳۵۹۵ رای را به خود اختصاص داده اند.

در ایالت پنسیلوانیا هم بایدن توانسته است فاصله خود با ترامپ را به حدود ۱۰۸ هزار رای کاهش دهد، این در حالی است که ترامپ پیش از این با حدود ۵۰۰ هزار رای از رقیب دموکرات خود پیش بود.

گفتنی است که انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و انتخابات کنگره این کشور روز سه شنبه سوم نوامبر (۱۳ آبان ماه) در سراسر ایالات متحده برگزار شد و فرآیند شمارش آرای حضوری، پستی و غیابی این انتخابات از بامداد روز چهارشنبه به وقت تهران آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها