باید دور از حاشیه فقط به فکر کشتی گرفتن باشیم

  • 28 مهر 1399 - 10:09

ملی پوش وزن ۷۷ کیلوگرم تیم کشتی فرنگی ایران گفت: با توجه به تعطیلی کشتی در این چند ماه گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمرینات خود را رها نکردم و انفرادی به تمرین مشغول بودم.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدعلی گرایی دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان با بیان اینکه تمرینات آمادگی جسمانی و فنی خود را در این مدت به صورت انفرادی انجام داد، گفت: از قبل تمرین داشتم و شرایط جسمانی ام نیز خوب بود، البته در لیگ به دلیل ارنج تیمی در وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی گرفتم، اما رقابت‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشتم و به نظر خودم بد نبودم. برگزاری لیگ از لحاظ مالی برای کشتی گیران خوب بود،. البته رقم‌هایی که با کشتی گیران قرارداد می‌بندند، آنچنان که باید نیست، اما همین نیز کمک خوبی برای کشتی گیران است.

وی در مورد آغاز تمرینات تیم‌های ملی گفت: خوشبختانه بعد از ۸ ماه دوری به تمرینات بازگشتیم، در حال حاضر ۷۹ کیلوگرم وزن دارم و برای حضور در وزن ۷۷ کیلوگرم مشکلی نخواهم داشت، شرایط اردو نیز خوب است، وظیفه ما تمرین کردن و کشتی گرفتن است و در هر شرایطی باید به دنبال آماده سازی خود باشیم.

گرایی ادامه داد: چون در این چند ماه از تمرینات دور نبودم در اردو نیز مشکل خاصی برای تمرین ندارم. دیروز نیز در نخستین روز اردو، در کنار دیگر اردونشینان تمرینات وزنه را به خوبی انجام دادم.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در وزن ۷۷ کیلوگرم در پایان خاطرنشان کرد: باید از حاشیه دور شویم و به فکر کشتی گرفتم باشیم، اگر برای تیم ملی انتخاب شدم فقط برای مدال طلا می جنگم. برای یک کشتی‌گیر جنگنده هیچ فرقی نمی‌کند با چه حریفی روبرو شود و فقط باید به دنبال پیروزی باشد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0