تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

بایرن بابت کاماوینگا ۲۵ میلیون می دهد

  • 22 اردیبهشت 1400 - 15:47


بایرن مونیخ برای به خدمت گیری پدیده جدید فوتبال فرانسه، میلیون ها یورو پیشنهاد کرده است.


به گزارش خبرگزاری فارس، بایرنی ها در تابستان سال جاری دنبال خرید بازیکنانی برای خط میانی خود هستند. آنگونه که رسانه ها در روزهای اخیر گزارش کردند، یکی از گزینه های مورد نظر سرخ پوشان، «ادواردو کاماوینگا» است. هافبک ۱۸ ساله که اکنون جزو بزرگترین پدیده های فوتبالی قاره سبز به حساب می آید.

طبق همین خبرها، مونیخی ها به نظر می رسد حتی پیشنهاد هم بابت هافبک تیم ملی فرانسه داده اند.

کاماوینگا طبق قرارداد تا تابستان ۲۰۲۲ به تیم رن متعهد است.او به تازگی پیشنهاد باشگاهش را برای تمدید قرارداد رد کرده و بر خروج از رن در تابستان امسال تاکید ورزیده است.

با توجه به خبری که روزنامه اکیپ، منتشرکرد، بایرن تنها مشتری او نیست. بله رئال مادرید نیز سعی در به خدمت گیری وی را دارد.

طبق آنچه این نشریه نوشت، مونیخی ها به اطلاع بازیکن جوان رساندند که قادر به پرداخت ۲۵ میلیون یورو بابتش در تابستان هستند.

این در حالیست که سایت ترانسفرمارکت ارزش وی را ۶۰ میلیون یورو تخمین زده است.

جاناتان بارنت، مدیر برنامه این بازیکن در آغاز هفته جاری در مصاحبه با یکی از نشریات فرانسوی تاکید کرد که موکلش با گزینه های انتخاب زیادی مواجه شده است.

این مقام افزود:به حرفم باورداشته باشید. ما بابت کاماوینگا در سال جاری چندین پیشنهاد گرفته ایم. پیشنهادهای که زیاد و با شرایط خوبی هم هستند. من در واقع از تیم های درجه یک حرف می زنم.

این مقام البته مشخص کرد که تاکنون کاماوینگا تصمیمی برای انتخاب تیم جدید نگرفته است.

بارنت ادامه داد: او باید با پدرش مشورت کند. ما همه درکنار هم می نشینیم و بهترین تصمیم را می گیریم.با رن هم حرف خواهیم زد. عجله ای در این راه نداریم.

انتهای پیام/بایرن مونیخ برای به خدمت گیری پدیده جدید فوتبال فرانسه، میلیون ها یورو پیشنهاد کرده است.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها