با کد #۷۸۸* از تخفیف بیمه و آزمایش کرونا بهره مند شوید

  • 17 آذر 1399 - 13:30

پیرو خدمت به مشتریان #۷۸۸* ، پات مارکت بر روی سرویس ussd راه اندازی شد، کلیه کاربران این سرویس در تمام نقاط کشور از کد تخفیف ۱۵ در صدی بیمه کرونا برخوردار خواهند شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، همچنین کلیه کاربران استان تهران و شهرهای کرج، اصفهان، شیراز، یزد می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی آزمایش کرونا در محل استفاده کنند.

برای استفاده از تخفیف بیمه کرونا با شماره گیری کد #۷۸۸* و انتخاب گزینه پات مارکت وارد گزینه بیمه و برای آزمایش وارد گزینه آزمایش در محل شوید، با انتخاب گزینه مربوطه، لینک مورد نظر برای تهیه خدمت به شماره شما ارسال خواهد شد. کد تخفیف PUTCorona۹۹ را هنگام خرید وارد نمایید.

اولین فروشگاه ussd در کشور با نام «پات مارکت» به منظور فروش محصولات و خدمات مختلف همچون بیمه‌های ویژه درمان تکمیلی انفرادی، بیمه کرونا و … راه اندازی شده است.

پات مارکت با بهره گیری از تجارب قبلی در کسب و کار آنلاین، سعی در به حداکثر رساندن استفاده از ظرفیت بسترهای خود را دارد و این مهم در کنار پتانسیل ایران کیش شرایط بسیار مساعدی در دریافت خدمات و خرید کالا فراهم می‌کند، با توجه به اینکه در شرایط بحران کرونا، لزوم استفاده از بعضی پلتفرم‌ها بیشتر شده است پات مارکت و USSD می‌توانند راه حل موثری برای حل بسیاری از مشکلات کنونی مردم باشند.

به زودی محصولات دیگری در حوزه خدمات و محصولات همراه تخفیف ویژه، به سرویس پات مارکت اضافه خواهد شد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0