بخش سی‌تی‌اسکن بیمارستان سینا در کارون راه‌اندازی شد

  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

اهواز- استاندار خوزستان گفت: با افتتاح دستگاه سی‌تی‌اسکن در بیمارستان سینا، می‌توان خدمات لازم در این زمینه را در شهرستان کارون به مردم ارائه کرد و نیازی به اعزام به اهواز نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز با حضور در بیمارستان سینای شهرستان کارون و آئین افتتاح بخش سی‌تی‌اسکن این بیمارستان، اظهار کرد: امروز مرکز سی‌تی‌اسکن شهرستان کارون که مجهز به دستگاه سی‌تی‌اسکن ۱۶ اسلایس GE هست که جزو بهترین برندها و مدل‌های این صنعت است، راه‌اندازی شد و به بهره‌برداری رسید.

شریعتی افزود: این بخش به دلیل درخواست مردم به بهره‌برداری رسید که هزینه تهیه این دستگاه و ساخت ساختمان آن با احتساب ارز چهار هزار تومانی، دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی در ادامه عنوان کرد: روزانه ۲۵ مورد برای تصویربرداری به شهرستان‌های دیگر اعزام می‌شدند که با افتتاح و راه‌اندازی این بخش در بیمارستان سینا می‌توان خدمات مورد نیاز را به مردم ارائه کرد.

استاندار خوزستان به تکمیل مرکز اورژانس بیمارستان سینا اشاره کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی در این بیمارستان اقدامات بسیار خوبی انجام داد که اورژانس جدید از جمله این اقدامات است.

وی در پایان بیان کرد: مرکز بخش جراحی این بیمارستان هم در حال راه‌اندازی است که امید می‌رود با نوسازی این بخش‌ها بتوان خدمتی دیگر در راستای سرویس‌دهی به بیماران انجام شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0