بدهی هیئت دوومیدانی تهران به مجموعه شیرودی/ اخطاریه‌ها کار را به بحران می‌رساند؟

  • 15 آذر 1399 - 10:14
بدهی هیئت دوومیدانی تهران به مجموعه شیرودی/ اخطاریه‌ها کار را به بحران می‌رساند؟

نامه اخطاریه مجموعه ورزشی شیرودی به هیئت دوومیدانی تهران، این هیئت را در آستانه یک بحران قرار داده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دی ماه 97 بود که کرمعلی ایرجی با کسب 13 رأی از مجموع 17 رأی به عنوان رئیس جدید هیئت دو‌و‌میدانی استان تهران انتخاب شد و این امیدواری به وجود آمد با توجه به حضور ایرجی در آموزش و پرورش، دوومیدانی پایتخت شرایط بهتری را تجربه کند.

هیئت دوومیدانی تهران مشکلاتی را از گذشته داشت و این انتظار وجود داشت که با حضور ایرجی، اوضاع سروسامان بگیرد و آرامش حاکم شود، اما کمتر از یکسال بعد یعنی پاییز 98 تلاش‌هایی برای برگزاری مجمع فوق‌العاده به منظور برکناری ایرجی صورت گرفت، هرچند که این مجمع به دلیل پس گرفته شدن امضاها با فشاری که گفته شد از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران وارد شده، هرگز برگزار نشد تا رئیس هیئت دوومیدانی پایتخت همچنان بر مسند خود باقی بماند.

پس از تمام این اتفاقات، اوضاع برای یکسال دیگر نیز به همین منوال طی شد؛ تا اینکه طی هفته‌های اخیر اخباری مبنی بر تخلیه اجباری دفتر هیئت شنیده شده است.

دفتر هیئت دوومیدانی تهران در مجموعه ورزشی شهید شیرودی قرار دارد. طبق توافق‌هایی که صورت گرفته، دفتر هیئت، پیست تارتان و سالن بدنسازی این مجموعه به هیئت دوومیدانی اجاره داده شده تا بتواند بخشی از هزینه‌هایش را تامین کرده و البته شرایط برای انجام تمرینات دوومیدانی‌کاران پایتخت نیز فراهم باشد.

با توجه به اینکه دفتر، پیست و سالن بدنسازی اجاره داده شده‌اند، بنابراین هیئت دوومیدانی باید هر ساله مبلغی را به عنوان اجاره بها به مجموعه ورزشی شهید شیرودی بپردازد، اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

گفته می‌شود تاکنون سه نامه اخطار برای هیئت دوومیدانی از سوی مدیریت مجموعه شیرودی ارسال شده و همه آنها بی جواب مانده‌اند. بر همین اساس قرار است در صورت تداوم این بی‌توجهی به نامه‌ها و عدم پرداخت اجاره بهای مدنظر، دفتر هیئت از اختیارش خارج شده و حتی وسایل بیرون برده شود؛ اتفاقی که عجیب خواهد بود، چرا که تاکنون سابقه چنین اقدامی در مجموعه‌های ورزشی وجود نداشته است.

خبرنگار تسنیم روز گذشته با ایرجی تماس گرفت تا جویای شرایط هیئت شود، اما وی پاسخ نداد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0