برادرزاده ترامپ: جای ترامپ بعد از ترک کاخ سفید، زندان است

  • 15 آذر 1399 - 16:22


«مری ترامپ» عمویش را «جنایتکار، خشن و خائن» توصیف کرد و گفت او باید بعد از ترک کاخ سفید، تحت تعقیب قرار بگیرد تا آمریکا شاهد روی کار آمدن رئیس‌ جمهوری بدتر از ترامپ نباشد.


به گزارش گروه بین‌الملل خبر‌گزاری فارس، «مری ترامپ» برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا عمویش را «جنایتکار، خشن و خائن» توصیف کرد و گفت بعد از ترک کاخ سفید جایش در زندان است.

او که روانشناس، نویسنده و از منتقدان رئیس‌جمهور آمریکاست، این نظر را که محاکمه ترامپ اختلافات سیاسی این کشور را عمیق‌تر می‌کند، رد کرد.

به گزارش «تایمز اسرائیل»، مری ترامپ در مصاحبه خبرگزاری «آسوشیتد پرس» گفت اگر یک نفر سزاوار پیگرد و محاکمه باشد، آن دونالد است. در غیر اینصورت ما راه را برای روی کار آمدن کسی که حتی از او هم بدتر است باز می‌گذاریم.  

بردارزاده رئیس‌جمهور آمریکا درباره عدم پذیرش شکست از سوی عموی خود و ادعاهای انتخاباتی وی گفت: رفتار پساانتخاباتی او با شخصیتش مطابقت دارد. این شخصی است که هیچ وقت به طور قانونی پیروز نشده است. اما هرگز هم نباخته است. برای این که از دید او پیروزی خیلی مهم است و او همیشه دنبال پیروزی است و مهم نیست با دروغ، تقلب یا دزدی به آن دست یابد.

او گفت: فکر می‌کنم اگر دونالد و هر کسی که به او توانایی داده و با او مرتکب جرایم شده، مسئول شناخته نشود، ترمیم این کشور در بلندمدت غیرممکن خواهد شد.

پیشتر چندین منبع آگاه به شبکه «ان بی سی نیوز» گفتند که رئیس‌جمهور آمریکا با مشاوران خود درباره احتمال صدور حکم عفو برای اعضای خانواده خود و مشاوران و دستیاران نزدیک خود بحث و گفت‌وگوهایی صورت داده است.

روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز» نیز در این خصوص گزارش کرده است که بحث‌هایی صورت گرفته که نشان می‌دهد ترامپ درصدد است قبل از پایان دوران ریاست‌جمهوری خود برای سه فرزند ارشد، داماد و همچنین رودی جولیانی، وکیلش حکم عفو صادر کند. طبق این گزارش، ترامپ همین هفته گذشته با جولیانی در خصوص صدور حکم عفو برای وی صحبت کرده است.

انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در تاریخ سوم نوامبر (۱۳ آبان ماه) برگزار شد و «جو بایدن» نامزد دموکرات بعنوان رئیس‌جمهور منتخب آمریکا معرفی شد اما ترامپ تاکنون شکست انتخاباتی را نپذیرفته و مدعی تقلب گسترده در انتخابات شده است، ولی دهها شکایت وی در این زمینه راه به جایی نبرده است.

انتهای پیام/م


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0