• امروز : جمعه - ۱۵ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Friday - 6 August - 2021

برای محدودیت‌ سفرها در هفته آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم

  • 30 مهر 1399 - 11:51
برای محدودیت‌ سفرها در هفته آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: در ارتباط با سفر و تعطیلی همواره توصیه کردیم در این شرایط سخت سفر انجام نشود و ان شاءالله برای هفته آینده هم برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور صبح امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با برنامه دورکاری کارکنان دولت و محدودیت سفر در تعطیلات پیش رو اظهار داشت: در ارتباط با وضعیتی که در تهران و کلان شهرهایی که وضعیت حادتری دارند اختیار را به ستاد استانی دادیم که با هماهنگی وزیر بهداشت و وزیر کشور در مورد ۱۴ مورد خودشان تصمیم بگیرند و اقدام کنند.

وی عنوان کرد: در ارتباط با دورکاری، یک ماه و نیم قبل آقای جمشید انصاری بخشنامه‌ای در نظر گرفتند که خود رئیس بخش مربوطه در نظر بگیرد که هم کار مردم انجام شود و هم بخش مورد نظر کم جمعیت‌تر باشد. افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند یا سن‌شان بیشتر است نیز اجازه دورکاری و حضور در منزل دارند.

واعظی بیان کرد: در ارتباط با سفر و تعطیلی همواره توصیه کردیم در این شرایط سخت سفر انجام نشود و ان شاءالله برای هفته آینده هم برنامه‌ریزی خواهیم کرد. فردا رویس‌جمهور با روسای کمیته های ستاد ملی کرونا جلسه دارند و تصمیم گیری خواهد شد. روز شنبه هم جلسه ستاد کرونا است و در آنجا بحث خواهیم کرد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: آنچه مهم است همکاری مردم و همه بخش های است که می توانند به یکدیگر کمک کنند. وظیفه ما مسئولین است که موارد را رعایت کنیم.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص پیگیری‌ها برای آزادکردن چند ایرانی بلوچ در موزامبیک از دست دزدان دریایی، اظهار کرد: این‌ها که یک دولت نیستند، دزدان دریایی هستند، با دزدان دریایی هم باید با روش‌های خاصی برخورد کرد.

واعظی افزود: تلاش‌های بسیاری برای آزادی این افراد از از چنگال دزدان دریایی در حال انجام است، و اگر نتیجه بدهد، که تا الان خیلی از این موارد نتیجه داده است، حتما اخبار آن را اعلام می‌کنیم.

ادامه دارد …

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.