ورزش

برای مدافع بارسلونا معجزه‌ای در کار نبود

مجوز بازی صادر نشد

رونالد ارائوخو با تصمیم پزشکان از فهرست بارسا برای بازی مقابل ختافه جا ماند و این بازی را را خانه تماشا خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در جریان برتری 3-1 خانگی بارسا برابر سلتا بود که رونالد آرائوخو بر اثر یک برخورد نقش بر زمین شد و از ناحیه سر مصدومیت شدیدی پیدا کرد. او را با آمبولانس به کلینیک منتقل کردند و ساعاتی بعد اعلام شد که شرایط او پایدار شده است. شایعاتی مبنی بر بیهوشی او در زمین هم منتشر شده بود که توسط تیم پزشکی بارسا تکذیب شد. مدافع اروگوئه ای حتی در دو روز گذشته با تیم تمرین نیز کرد و مهیای بازی امشب برابر ختافه بود ولی در نهایت تیم پزشکی مجوز بازی او را صادر نکرد.

 

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسا دیروز در نشست خبری خود از اصرار آرائوخو برای حضور برابر ختافه خبر داد ولی همه چیز را به نظر پزشکان منوط دانست. در نهایت برای آرائوخو معجزه ای در کار نبود و تیم پزشکی در بیانیه ای اعلام کرد که برای احتیاط و دوری از هر گونه ریسک، مجوز بازی آرائوخو را صادر نکرده است.

 

به این ترتیب امشب اریک گارسیا و کلمنت لنگله، زوج دفاع میانی بارسا خواهند بود. لازم به ذکر است که جرارد پیکه دیگر مدافع بارسا فصل را از دست داده و اینکه آبی اناری ها با کسب یک امتیاز از بازی امشب، رتبه دومی خود در لالیگا را قطعی خواهند کرد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا