• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

برخورد قاطع با ناقضان پروتکل‌های بهداشتی، خواسته مردم است

  • 06 آبان 1399 - 17:23


فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: طبق نظرسنجی انجام شده، مردم خواستار برخورد قاطع با افرادی هستند که ناقض پروتکل های بهداشتی هستند.


به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در مراسم «اجرای طرح مشترک امنیت سلامت‌محور» در مقر پلیس پایتخت، ضمن قدردانی از تلاش و‌ حضور مأموران پلیس در کنار کادر درمان، اظهار داشت: امروز که روزهای تلخ کرونایی را در پایتخت می‌گذرانیم، همه باید ممارست جمعی خود را در عدم ایجاد رفتارهای پرخطر و پروتکل‌شکنی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ‌‌با همکاری پلیس توانستیم اقدامات خوبی را در سطح شهر تهران انجام دهیم افزود: از همان روزهای نخست شیوع بیماری کرونا شاهد همکاری پلیس با ستاد مقابله با کرونا بوده و هستیم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اعلام این مطلب که باید شاهد سخت‌گیری در پروتکل‌های بهداشتی باشیم و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شود، بیان داشت: در تهران شرایط کاملاً متفاوت و سخت‌تری انتظار داریم، تاکنون 480 هزار واحد صنفی صرفا در سامانه‌های بهداشتی ما ثبت شده‌اند در صورتی که دومین استان با فاصله زیاد از ما قرار داشته و 150 هزار واحد صنفی در سامانه‌های بهداشتی آن ثبت شده‌اند.

زالی اعلام کرد: براساس آخرین نظرسنجی، مردم معتقدند که باید برخورد قاطعی با افرادی که ناقض پروتکل‌های بهداشتی هستند صورت گیرد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code