تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

برخی از مدیران به استقلال می‌آیند تا در جامعه شناخته شوند

  • 17 آبان 1399 - 9:49

پیشکسوت آبی پوشان گفت: معمولا انتخاب‌های خوبی در حوزه مدیریت استقلال صورت نمی‌گیرد و در سالهای اخیر هم ثبات از این باشگاه گرفته شده است.

داریوش یزدی مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سعادتمند با سر و صدای زیاد آمد و معلوم نشد چرا برکنار شد. با صحبت کردن ما هم چیزی درست نمی‌شود. تاکنون خیلی‌ها درباره مشکلات این تیم صحبت کردند مگر مشکلات حل شد؟ آقای مددی را از دور می‌شناسم و شناخت نزدیکی از ایشان ندارم.

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: رفت و آمدهای فراوان مدیریتی باعث ایجاد یک بحران مدیریت در استقلال شده و سر منشاء این اتفاقات سوء تصمیم‌گیری افراد دولتی برای این باشگاه است. وقتی دولتی‌ها که برای این تیم تصمیم‌گیری می‌کنند و شناخت جامع و کاملی از فضای این باشگاه ندارند، بیشتر به دنبال این هستند که افرادی را همسو با خودشان در این باشگاه صاحب مسئولیت کنند و خیلی از این افراد با فضای باشگاه آشنایی ندارند. همین موضوع باعث می‌شود مشکلات فراوانی پیش آید و بدهی روی بدهی انباشته شود.

یزدی بیان داشت: برای این قبیل مدیران پیشبرد اهداف باشگاه اهمیتی ندارد و از فضاهای این باشگاه استفاده می‌کنند تا در جامعه شناخته شوند و بعد از اتمام مسئولیت به دنبال کارهای خودشان بروند.

وی گفت: اما من به نوعی به این تیم خوشبین هستم چون افرادی در راس امور فنی قرار گرفته‌اند که از جنس و خانواده این باشگاه هستند و انتخاب فکری اتفاق خوبی بود و یکی از اقدامات خوب او اضافه کردن مظلومی و مرفاوی به کادر فنی بود. این دو با تجربیاتی که دارند خیلی می‌توانند به پیشبرد اهداف کمک کنند. البته حضور مظلومی و مرفاوی مثل یک شمشیر دو لبه است، اما من امیدوارم حضور این دو نفر خیلی مثبت باشد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص مس رفسنجان گفت: قرعه خوبی نصیب استقلال شد و اندکی هوشیاری لازم است تا با استفاده مناسب از این قرعه لیگ را با پیروزی شروع کنند.

یزدی بیان داشت: استقلال نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته و فکری باید انرژی زیادی صرف هماهنگی نفرات جدید و قبلی نماید. فکری باید از موقعیت بازی با مس رفسنجان که هنوز حال و هوای لیگ برتر را ندارد نهایت استفاده را ببرد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها