• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

برخی با تکیه بر گفتمان فرقه‌گرایی به دنبال تخریب «حشد شعبی» هستند

  • 23 خرداد 1400 - 14:59

مدیر بخش اطلاع‌رسانی حشد شعبی عراق در سخنانی اظهار داشت: برخی با تکیه بر گفتمان فرقه‌گرایی به دنبال تخریب حشد شعبی هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، «مهند العقابی» مدیر بخش اطلاع‌رسانی حشد شعبی در سخنانی تصریح کرد: متأسفانه شاهد آن هستیم که برخی همچنان به تخریب نیروهای حشد شعبی می پردازند.

بر اساس این گزارش، مدیر بخش اطلاع رسانی حشد شعبی گفت: جنایت اسپایکر نتیجه گفتمان فرقه گرایی بود. در آن زمان برخی سیاستمداران شعارهای فرقه گرایانه سر دادند و اکنون نیز برخی ارتش و حشد شعبی را تخریب می کنند.

این مسئول حشد شعبی عنوان کرد: اکنون عده ای تلاش دارند تا گفتمان فرقه گرایی را در برابر حشد شعبی به کار گیرند. هدف آنها تخریب این گروه مقاومتی است. پیشتر «احمد عبدالساده» کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی عراق گفته بود: اگر نیروهای حشد شعبی نبودند، امروز شاهد تکرار جنایت هولناک اسپایکر در نقاط مختلف عراق بودیم. بنابراین، واضح است که حشد شعبی همچون سدی مستحکم در برابر تکرار فاجعه اسپایکر ایستاد.

او چندی پیش نیز یادآور شده بود: برخی به دنبال آن هستند تا نیروهای حشد شعبی را تضعیف کنند. هدف اصلی و اساسی از تضعیف نیروهای حشد شعبی در برهه کنونی تقویت داعش در عراق است.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0