بررسی ترکیب احتمالی رئال مقابل سویا / زیدان برای اخراج نشدن باید ببرد!

  • 15 آذر 1399 - 14:11
بررسی ترکیب احتمالی رئال مقابل سویا / زیدان برای اخراج نشدن باید ببرد!


در بازی حیاتی امشب رئال مادرید مقابل سویا، زیدان راموس را در اختیار ندارد و می‌خواهد از سیستم 3-3-4 خود استفاده کند.


به گزارش خبرگزاری فارس، اوضاع در مادرید بحرانی است و هر لحظه و پس ا زیک باخت دیگر از سوی رئال ممکن است زیدان برای اولین مهر اخراج به روی کارنامه‌اش بخورد.

بازی امشب رئال مادرید که بسیار نیز دشوار است به 2 دلیل بسیار سخت و حیاتی دنبال خواهد شد.(گزارشی از اینکه چه بر سر رئال مادرید آمده را در اینجا بخوانید)

رئال مادرید به دلیل شکست مقابل شاختاردونتسک در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته و باید در بازی چهارشنبه مقابل مونشن گلادباخ به پیروزی رسد. رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که 3 بازی بعدی رئال یعنی بازی مقابل سویا، مونشن گلادباخ و اتلتیکومادرید بسیار به آینده زیدان وابسته خواهد بود. به این ترتیب که اگر زیدان مقابل مونشن گلادباخ به پیروزی نرسد به احتمال فراوان اخراج خواهد شد.

البته اوضاع مادرید در لالیگا نیز خیلی خوب نیست و این تیم موظف است در بازی امشب به پیروزی رسد. آ.اس در گزارش امروز خود نوشت که بازیکنان می‌دانند که باخت امروز می‌تواند به اخراج زیدان از مادرید منتج شود و به همین دلیل با تمام قوا در میدان بازی خواهند کرد.

به همین دلیل نگاهی به ترکیب اصلی رئال در این بازی که قرار است امروز (شنبه – 15 آذر) از ساعت 18 و 45 دقیقه در ورزشگاه سانچس پیس خوان برگزار شود بیاندازیم.

رئال مادرید راموس را در ترکیب ندارد و این یعنی یکی از بزرگترین مهره‌های زیدان در میدان نیست. ادن ازارد نیز که با مصدومیت مواجه شده در ترکیب قرار ندارد و ماریانو دیاز هم به دلیل آسیب دیدگی حضور نخواهد داشت.

به نظر می‌رسد با توجه به ضعف شدید مارسلو در خط چپ، این بازیکن در ترکیب اصلی حضور نداشته باشد و اودگارد نیز که در بازی مقابل شاختار ناامیدکننده ظاهر شد از نیمکت بازی را مشاهده کند.

زیدان در بازی امشب به سیستم همیشگی خود بازخواهد گشت و با چینش 3-3-4 بازی خواهد کرد. بدین ترتیب که لوکاس واسکز در دفاع راست، فرلاند مندی در سمت چپ و ناچو و واران در خط دفاع وسط بازی خواهند کرد.

زیدان می‌خواهد در این بازی به باتجربه‌های خود در میانه میدان بازی دهد و از مثلث کروس، مودریچ و کاسمیرو استفاده کند.

در خط حمله نیز رودریگو که عملکرد بهتری از وینیسیوس از خود به نمایش گذاشته شاید در ترکیب اصلی قرار گیرد. آسنسیو و بنزما نیز دیگر مهاجمان تیم رئال در بازی امشب خواهند بود.

رئال بر روی نیمت نیز بازیکنان آن چنان خوبی ندارد. ایسکو که از وضعیت آرمانی خود خیلی دور شده می‌تواند به یکی از مهره‌های زیدان برای تعویض لقب گیرد. اودریوزولا در سمت راست نیز به ترکیب بازگشته و می‌توان انتظار داشت که اودگارد و وینیسیوس تعویض‌های جدی زیدان در بازی امشب باشند.

در جدول لالیگا رئال مادرید با 10 بازی و 17 امتیاز در رده چهارم و سویا با 9 بازی و 16 امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

سویا با هدایت لوپتگی این فصل پرفراز و نشیب بوده و با باخت سنگین 5 برصفر مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا پا به دیدار مقابل زیدان می‌گذارد.

باید دید آیا این تیم می‌تواند از حیثیت خود و زیدان دفاع کند یا باید منتظرهای خبرهای عجیب از اردوی مادرید باشیم.

انتهای پیام/  


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0