برقراری ارتباط هاتلاین دو کلانشهر تهران و کرج در زمان بحران

  • 15 آذر 1399 - 15:26


مسوول پیگیری دبیرخانه کمیته تخصصی مدیریت بحران کلانشهرهای کشور از برقراری ارتباط بین مراکز عملیات اضطراری دو کلانشهر تهران و کرج از طریق هاتلاین و سایر بسترهای ارتباطی در زمان بحران به صورت آزمایشی خبر داد.


به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، صمیم مرادی روزبهانی درباره برقراری ارتباط هاتلاین دو کلانشهر تهران و کرج اظهارداشت: در نوزدهمین جلسه کمیته تخصصی مدیریت بحران کلانشهرهای ایران که با حضور مدیران بحران کلانشهرها به صورت مجازی برگزار شد، بر اجرای پروژه‌های قابل توجه از جمله ارتباط فیمابین مراکز عملیات اضطراری کلانشهرها از طریق هاتلاین و سایر بسترهای ارتباطی قابل بهره برداری در زمان بحران تأکید شد.

روزبهانی گفت: اجرای این پروژه در دستور کار دبیرخانه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران قرار گرفت و مقرر شد در مرحله اول به صورت پایلوت ارتباط هاتلاین تهران و کرج اجرایی شود.

مسوول پیگیری دبیرخانه کمیته تخصصی مدیریت بحران کلانشهرهای کشور گفت: در این جلسه گزارشی از اقدامات و پیگیری های به‌عمل آمده در راستای اجرای مصوبات جلسات پیشین مطرح شد.

روزبهانی افزود: در این نشست اولویتهای مصوب در جلسه هفدهم کمیته از جمله ابقای ریاست کمیته، پیشنهاد کارگروههای تخصصی مورد نیاز، اشتراک اطلاعات و تجربیات موجود درحوزه مدیریت بحران، ساختار مدیریت بحران در شهرداری کلانشهرهای کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی گفت: همچنین در این نشست با توجه به شیوع و همه گیری بیماری کووید 19 و اهمیت به اشتراک گذاری اطلاعات، روشها و نحوه مقابله با انتشار ویروس و بیماری، سه گزارش از اقدامات گسترده و قابل توجه کلانشهرهای مشهد، همدان و تهران ارائه شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0