تاریخ : سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021

برنامه سه هفته اول لیگ یک فوتبال اعلام شد

  • 15 آبان 1399 - 14:26


برنامه سه هفته اول لیگ یک فوتبال فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه سه هفته اول مسابقات به شرح زیر است:
 

هفته اول:
یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹

ملوان انزلی – قشقایی شیراز- ساعت ۱۵- به دلیل رای کمیته انضباطی؛ باید بازی در خارج از استان برگزار شود و ورزشگاه محل برگزاری نیز متعاقبا اعلام میگردد.
گل ریحان البرز – مس کرمان – ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
هوادار تهران – نود ارومیه- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهدا اسلامشهر
فجرشهید سپاسی شیراز – خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵- ورزشگاه پارس شیراز
رایکا بابل – استقلال ملاثانی – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل 
آرمان گهر سیرجان – پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
شاهین شهرداری بوشهر – شهرداری آستارا- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان – بادران تهران- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز
کارون اروند خرمشهر – چوکا تالش- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهدا اروند خرمشهر

هفته دوم
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

چوکا تالش – ملوان انزلی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
قشقایی شیراز – آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پارس شیراز
پارس جنوبی جم بوشهر – رایکا بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی جم
بادران تهران – کارون اروند خرمشهر- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
خوشه طلایی ساوه – استقلال خوزستان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید چمران ساوه
مس کرمان – شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهرداری آستارا – فجرشهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی انزلی
نود ارومیه – گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی  ارومیه 
استقلال ملاثانی – هوادار تهران- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز

هفته سوم
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

هوادار تهران – قشقایی شیراز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رایکا بابل – ملوان انزلی- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل
شهرداری آستارا – مس کرمان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی
فجر شهید سپاسی شیراز – نود ارومیه- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه پارس  شیراز
آرمان گهر سیرجان – بادارن تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی سیرجان
گل ریحان البرز – پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر – خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان – چوکا تالش- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی اهواز
کارون اروند خرمشهر – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدا اروند خرمشهر

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها