برگزاری اولین یادواره بین‌المللی سرداران مقاومت/ زنان اندیشمند از شهیدان سلیمانی و المهندس تجلیل می‌کنند

  • 17 آذر 1399 - 13:36

اولین یادواره علمی – فرهنگی زنان ایران و جهان در بزرگداشت سرداران مقاومت، شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دانشگاه الزهرا(س) با همکاری  مؤسسه «سپهر سوره هنر» حوزه هنری و مراکز علمی، فرهنگی داخلی و بین‌المللی، اولین یادواره علمی – فرهنگی زنان ایران و جهان در بزرگداشت سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس را برگزار می‌کند.

این یادواره که اثار مکتوب آن به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی و فرانسه قابل پذیرش است، در بخش‌های علمی شامل کتاب  و مقاله، ادبی شامل شعر، رمان، داستان بلند و  کوتاه، داستانک، نثر ادبی و دل‌نوشته است. بخش تاریخ شفاهی نیز از دیگر بخش‌های این یادواره  عنوان شده است. بخش هنری این یادواره نیز شامل آثار عکاسی، نقاشی، خوشنویسی، نمایشنامه و فیلمنامه است.

این یادواره در بخش‌های علمی – فرهنگی و ادبی – هنری برگزار می‌شود که علاقه‌مندان جهت اطلاع از موضوعات هر یک از این بخش‌ها و شرکت درآن می‌توانند به سایت artfest.ir مراجعه کنند.

جوایز

سفر به عتبات و حضور در مزار شهید ابومهدی المهندس برای برگزیدگان ایرانی.
سفر به ایران‌ و حضور در مزار شهید حاج قاسم سلیمانی برای برگزیدگان بخش بین‌الملل.

 شرایط ارسال اثر

آخرین مهلت ارسال آثار تا تاریخ 20 آذر ماه 1399 است و ثبت‌نام، بارگذاری فایل اثر و دریافت کد ‌رهگیری تنها از طریق سایت artfest.ir  میسر خواهد بود.

برای تسهیل در امر داوری، شاعران و نویسندگانی که چندین اثر مکتوب دارند، باید هر اثر را به صورت مجزا و با اندازه قلم 14 و نوع قلم B Mitra تایپ کرده و جداگانه ثبت و ارسال کنند، به یاد داشته باشید که صفحات متون باید بدون ذکر نام و مشخصات صاحب اثر ارسال شود.

هر فرد می‌تواند همزمان در همه بخش‌ها شرکت کند و آثار ارسالی در بخش هنری بعد از یادواره عودت داده می‌شود.

انتشار آثار

دبیرخانه یادواره در صورت صلاحدید، آثار منتخب را با نام صاحب اثر چاپ خواهد کرد.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0