برگزاری جام کشتی با نام سردار قاسم سلیمانی در استان کرمان

  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

رئیس هیأت کشتی استان کرمان گفت: در دیدار علیرضا دبیر با استاندار کران مقرر شد هرسال مسابقاتی با نام سردار دل‌ها شهید «حاج قاسم سلیمانی» در رده استان کرمان برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رضا اسماعیلی رئیس هیأت کشتی استان کرمان با بیان اینکه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی سفری را به این استان داشت، گفت: وقتی رئیس فدراسیون در یک استان حضور پیدا می‌کند، کمک شایانی به حل مشکلات کشتی در آن منطقه می‌شود، چراکه با جلساتی که با مسئولان از جمله استاندار، نمایندگان مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان برگزار می‌کند، نتایج خوبی حاصل می‌شود و می‌توانم بگویم که حضور ایشان در کرمان نقطه عطفی برای کشتی استان بود.

وی گفت: از جمله کارهای پیگیری شده در سفر رئیس فدراسیون، هماهنگی برای ساخت خانه‌های کشتی و سالن‌های ورزشی در شهرهای استان و همچنین همکاری صنایع و بنگاه‌های اقتصادی با هیأت کشتی استان به جهت پشتیبانی از ورزش ملی در کرمان بود.

اسماعیلی افزود: همچنین در دیدار علیرضا دبیر با استاندار نیز مقرر شد هرساله جامی با نام سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان برگزار شود که در قالب برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور بزرگسالان خواهد بود. ضمن اینکه مقرر شد تمامی شهرهای استان کرمان نیز صاحب هیأت کشتی شوند.

رئیس هیأت کشتی استان کرمان تصریح کرد: این سفر دو روزه باعث شد مسئولان توجه بیشتری به کشتی کرمان داشته باشند و وعده همکاری به جهت تجهیز سالن‌های ورزشی و برگزاری کارگاه‌های فنی برای مربیان و داوران داده شد.

وی در پایان در مورد برنامه‌های کشتی استان کرمان خاطرنشان کرد: ما طی یک برنامه چهارساله به دنبال رشد و ارتقا کشتی در استان از طریق بالا بردن سطح دانش فنی و علمی مربیان هستیم و امیدوارم با تصمیماتی که در سفر دبیر گرفته شد، در آینده شاهد اثرات مثبت خوبی برای کشتی استان در سطح کشور باشیم.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0