تاریخ : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰ 10 ذو القعدة 1442 Saturday, 19 June , 2021

برگزاری جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان مرکزی/ بیانی راهی مرحله کشوری شد

  • 05 آبان 1399 - 9:27


مرحله استانی جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان مرکزی با حضور راه یافتگان به این مرحله برگزار و کریم بیانی به عنوان نماینده این استان در مرحله کشوری جشنواره معرفی شد.


به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مرحله استانی جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان مرکزی با حضور راه یافتگان به این مرحله برگزار و نماینده این استان در مرحله کشوری جشنواره معرفی شد.

دور مقدماتی جشنواره در استان مرکزی با شرکت ۱۶ قاری از این استان برگزار شد و ۷ نفر به مرحله استانی راه پیدا کرده بودند که در نهایت کریم بیانی با کسب بالاترین آرا از میانه آرای داوران و عموم علاقه‌مندان به عنوان نفر برگزیده استان مرکزی معرفی و تجلیل شد.

در مرحله استانی داود جعفری دبیر جشنواره حضور داشت و طی دقایقی به شرح گزارشی از برگزاری جشنواره تلاوت‌های مجلسی برای حاضران پرداخت. همچنین جعفر فردی دارنده مقام نخست مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به عنوان قاری افتخاری حضور پیدا کرد و برای حاضران تلاوت کرد.

در پایان به ترتیب کریم بیانی، محمدرضا اکبری، مهیار قاسمی، محمدرضا عسکری، محمد محمدی و علی فراهانی به عنوان نفرات اول تا ششم این استان معرفی شدند.

 

انتهای پیام/
 


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها