تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

برگزاری جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان گلستان

  • 14 آبان 1399 - 17:32


مرحله استانی جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان گلستان برگزار و نماینده این استان در مرحله کشوری جشنواره معرفی شد.


به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس پانزدهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان گلستان در محفل هفتگی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم شهرستان علی‌آباد کتول (ضیافت نور) در محل مصلی امام رضا علیه‌السلام شهر علی‌آباد کتول برگزار شد.

در ابتدای جلسه استاد رضا صدقی به قرائت فرازهایی از دعای توسل پرداختند. همچنین هادی اسفیدانی به همراه علیرضا رضایی داوری دور مقدماتی جشنواره را در این استان داوری کردند و نهایتاً هفت قاری برای مرحله استانی انتخاب شدند.

انجام مراسم افتتاحیه و قرعه‌کشی تعیین نوبت تلاوت نفرات برگزیده به مرحله استانی توسط استادان سید غلامرضاموسوی، سیدمصطفی حسینی و علی‌اصغر زنگانه بخش بعدی برنامه بود که محمد مصطفی‌لو، عرفان کلته، سید امیرحسین میرکریمی، یونس عرب جزی، امیررضا پاوندی، عبدالخالق سعدی و مهدی جعفری به ترتیب جهت نوبت تلاوت انتخاب شدند.

در ادامه تلاوت مجلسی طبق ترتیب تعیین شده توسط قرعه انجام شد و نفرات ذیل با رای حاضرین توسط برگه به عنوان سه نفر برتر انتخاب و نفر اول جواز حضور در مرحله کشوری جشنواره را کسب کرد.

سید امیرحسین میرکریمی به عنوان نفر اول جشنواره مردمی تلاوت مجلسی استان گلستان انتخاب شدند و آقایان یونس عرب جزی و مهدی جعفری جایگاه دوم و سوم را به ترتیب به دست آوردند.

در این برنامه به ۱۰ نفر از عموم حاضران در جلسه به قید قرعه جایزه نقدی اهدا شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها