برگزاری جلسه ارتقاء دعا‌خوانان با حضور مهدی سماواتی+فیلم و عکس

  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶


جلسه ارتقاء دعا‌خوانان ممتاز کشور با حضور چند نفر از جوانان فعال این عرصه و کارشناسی اساتید قرآن و دعا‌خوانی در شورای عالی قرآن برگزار شد.


به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس جلسه ارتقاء دعا‌خوانان ممتاز کشور با حضور چند نفر از جوانان فعال این عرصه و کارشناسی اساتید قرآن و دعا‌خوانی در شورای عالی قرآن برگزار شد.

در این جلسه، سید عباس انجام، محمدرضا پورزرگری و مهدی سماواتی که میهمان ویژه این برنامه بود، به ارائه نکات و تحلیل قرائت دعاخوانان پرداختند.

مجید عنان پور از تهران و محمدرضا خوش قلب و مهدی ضیافتی از یزد، دعاخوانانی بودند که دو اثر از هرکدام از ایشان پخش شد و مورد نقد و نظر اساتید حاضر در جلسه قرار گرفت.

با نظر کارشناسان جلسه، قرائت دعای سلامتی امام زمان توسط مهدی ضیافتی، به عنوان اجرای برگزیده یازدهمین جلسه ارتقاء دعاخوانان انتخاب شد.

در بخشی از برنامه هم  تواشیح «نجم الهدی» از آثار فاخر گروه ملی پیامبر اعظم زیرنظر شورای عالی قرآن که در سال ۱۳۹۰ تولید شده بود پخش شد.

این جلسه با رعایت تدابیر بهداشتی به صورت مجازی و به میزبانی شورای عالی قرآن برگزار و از تارنمای آپارات به صورت زنده پخش شد. همچنین ثواب این جلسه به پیشگاه نبی اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) تقدیم شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0