برگزاری دوره آموزشی مهارت‌های سایبری دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای توسط بسیج دانشجویی

  • ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای از برگزاری نخستین دوره آموزش مهارت‌های رسانه‌ای قلم خبر داد و گفت: این دوره با توجه به ضرورت افزایش سواد رسانه‌ای دانشجویان برای مقابله با تهاجمات رسانه‌ای جبهه استکبار طراحی شده است.


آرمان عباسی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس درباره برگزاری نخستین دوره آموزش مهارت‌های رسانه‌ای قلم، گفت: این دوره با توجه به ضرورت افزایش سواد رسانه‌ای دانشجویان برای مقابله با تهاجمات غول‌های رسانه‌ای جبهه استکبار طراحی شده و هدف آن تسلط بر مهارت‌های رسانه‌ای مورد نیاز دانشجویان است. 

وی دوران پساکرونا را دوران اینترنت و رسانه دانست و بر لزوم محور قرار دادان این عرصه حساس در برنامه‌های بسیج دانشجویی تاکید کرد. 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در ادامه گفت: دوره آموزش مهارت‌های رسانه‌ای قلم با محوریت اصول تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی، آموزش صفر تا صد اینستاگرام، آموزش صفرتا صد توییتر، عملیات روانی و اوسینت برگزار می‌شود. 

عباسی افزود: برگزاری این دوره‌ها مختص دانشجویان دانشگاه‌ فنی‌وحرفه‌ای است و به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تمامی آموزش‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود و دانشجویان برای ثبت‌نام می‌توانند مشخصات خود را به شماره ۰۹۳۰۹۹۴۳۵۰۱ ارسال کنند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0