• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

برگزاری دیدار خیریه برای کمک به دانش آموزان مناطق محروم

  • 30 مهر 1399 - 11:37

دیدار خیریه تیم‌های فوتبال مدیران موثر و یاران رسانه به منظور تهیه تبلت برای دانش آموزان مناطق محروم سیستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم در حاشیه دیدار خیرخواهانه تیم‌های فوتبال مدیران موثر کشور و یاران رسانه، مراسم گلریزانی جهت خرید تبلت به منظور اهدا به دانش آموزان مناطق محروم سیستان و بلوچستان برگزار شد. در آغاز این دیدار خیرخواهانه که شب گذشته در زمین چمن دانشگاه شهید بهشتی به منظور تهیه و خرید 30 دستگاه تبلت برای دانش آموزان برخی از روستا‌های محروم سیستان و بلوچستان برگزار شد، مبالغی جمع آوری و جهت خرید تبلت برای دانش آموزان به مسئولان مربوطه اهدا شد. 

در پایان این دیدار مقرر شد که پس از تهیه تبلت‌ها، حمید استیلی سرمربی و سپهر تارودیان سرپرست تیم مدیران موثر به همراه محمدحسین میثاقی، محمد سیانکی و مهدی خانمدی از اعضای تیم یاران رسانه به منظور توزیع تبلت‌ها راهی استان سیستان و بلوچستان شوند. این دیدار خیرخواهانه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم یاران رسانه به پایان رسید.

تیم فوتبال مدیران موثر بهمن ماه سال گذشته با هدف حضور در جام‌های مختلف اصناف و دیدار‌های خیریه زیر نظر حمید استیلی تشکیل شد. تیم یاران رسانه نیز که پیش از این موفق به شکست تیم یاران نوروزی شده بود، زیر نظر محسن بیاتی‌نیا بازیکن سابق استقلال و پاس تمریناتش را در دو نوبت در هفته برگزار می‌کند. هدف از تشکیل تیم یاران رسانه برگزاری دیدارهای خیریه و حضور در جام‌های مختلف به منظور کمک به برخی از اهالی ورزش و رسانه بوده است. 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.