• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

برگزاری روزانه ۱۰ هزار عملیات ۱۱۰ /کاهش ۱۰ ‌درصدی جرایم در پایتخت

  • 23 خرداد 1400 - 15:38


فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برگزاری روزانه ۱۰ هزار عملیات ۱۱۰ و کاهش ۱۰ ‌درصدی جرایم در پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در همایش فرماندهان انتظامی تهران بزرگ با دادستان تهران اظهار داشت: هر چه نیروی انتظامی و دستگاه قضایی، نزدیکتر، هماهنگ تر و درک متقابل تر و درست تری داشته باشند، محصول آن آرامش و امنیت جامعه است. 

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه هدف از تشکیل این همایش و هم اندیشی، ارتقا هماهنگی و تعامل پلیس با دستگاه قضایی و موضوع انتخابات و همچنین برقراری ارتباط الکترونیکی بین پلیس و دستگاه قضایی است، عنوان داشت: روزانه حدود ۳۵۰۰ پرونده در رده های انتظامی تشکیل و بین ۱۵تا ۲۰ هزار مراجعه به رده های انتظامی داریم.

 فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در حال ایجاد ارتباط الکترونیکی بین دستگاه قضا و نیروی انتظامی هستیم که این اقدام برای نخستین بار در پایتخت در حال انجام است که بطور حتم به سلامت، سرعت، دقت و کیفیت کار خواهد افزود و گام بلندی در رسیدگی به کار مردم خواهد بود.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه روزانه حدود ۱۰هزار عملیات ۱۱۰ در پایتخت انجام می شود، بیان داشت: نیروی انتظامی در تهران بزرگ مجاهدانه، صادقانه و با تمام وجود پای کار ایستاده است.

وی با اشاره به اجرای طرح های مختلف رعد پلیس پیشگیری، طرح کاشف پلیس آگاهی، طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر و… بیان داشت: این طرح ها بصورت ابتکاری برای نخستین بار درپلیس پایتخت انجام شده است که محصول این طرح ها کاهش حدودا ۱۰ درصدی جرائم در چند سال اخیر در پلیس پایتخت است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0