تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

برگزاری مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی/ پرداخت پول قرارداد مربی حدادی بدون امضا!

  • 12 آبان 1399 - 11:56

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون‌ دوومیدانی با حضور معاون وزیر ورزش و دبیرکل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون‌ دوومیدانی برای بررسی شرایط فدراسیون در سال‌های 97 و 98 صبح امروز به صورت وبینار در محل آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.

در این مجمع مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و سایر اعضا حضور داشتند و روسای هیئت های استانی نیز به صورت آنلاین شرکت کردند.

در مجمع امروز گزارش حسابرس مستقل برای سال 97 خوانده شد و علی‌نژاد نیز درخصوص بحث مالیات تکلیفی ایرادی را به آن وارد کرد و از صیامی خواست که این موضوع را پیگیری کند.
برای سال 98 نیز از بدهی‌هایی صحبت به میان آمد که در فدراسیون وجود دارد.  درباره قرارداد مک ویلکینز هم عنوان شد که این مربی آمریکایی قراردادش را امضا نکرده، اما پول‌هایی به وی پرداخت شده است. همچنین درخصوص بدهی فدراسیون به شرکت توسعه مطالبی مطرح و مقرر شد که رئیس فدراسیون در این باره با شرکت مذکور به توافق برسد، در غیر اینصورت با هماهنگی وزارت ورزش جلسه‌ای در این باره برگزار شود.

 

در ادامه گزارش خزانه‌دار و بازرس ارائه شد و مورد تأیید اعضای مجمع قرار گرفت.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها