تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

برگزاری محافل ادبی، استعدادهای جوان را شناسایی می کند

  • 15 آبان 1399 - 19:11

کرمانشاه- م️سئول کانون شعر و ادب رضوی کرمانشاه از برگزاری محافل ادبی با هدف شناسایی استعدادهای جوان و زنده نگه داشتن آیین شعر خوانی برگزار می شود.

محمدمسلم مقدسی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: همزمان با ایام میلاد پیامبر مهربانی‌ها (ص) و امام صادق (ع) آیین شعر خوانی مجازی نخ تسبیح از طریق پخش و ارتباط زنده اینستاگرام به مدت ۲ ساعت برگزار گردید.

️وی با اشاره به شعر خوانی ۱۰ شاعر کُرد و فارس زبان در این محفل ادبی، تصریح کرد: الحمدالله برگزاری آئین شعرخوانی مجازی نخ تسبیح با استقبال خوبی از سوی اهالی ادب و فرهنگ مواجه شد و با توجه به عدم امکان برگزاری حضوری جلسات محفل ادبی رضوی بنا داریم ضمن استفاده از بستر فضای مجازی رسم دیرینه شعرخوانی را همچنان زنده نگه داریم.

مسئول کانون شعر و ادب رضوی کرمانشاه گفت: شناسایی استعداد جوانان در عرصه شعر و ادب همچنین زنده نگه داشتن آئین شعر خوانی و برگزاری محافل ادبی را از جمله اهداف کانون شعر و ادب رضوی در کرمکانشاه عنوان کرد.

️مقدسی خاطرنشان کرد: شرکت فعالانه در برنامه رسم دعبل که به مناسبت ایام شهادت امام رضا (ع) توسط آستان مقدس رضوی و حرم امام رضا (ع) برگزار گردیده بود را از دیگر افتخارات این کانون برشمرد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها