برگزاری محافل قرآنی وحدت در مناطق محروم+عکس و صوت

  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵


محافل ویژه ولادت پیامبر اعظم (ص) و هفته وحدت، به همت بنیاد علوی و با همکاری جامعه فرهنگی قرآنی عصر، در مناطق کم‌برخوردار کشور خصوصاً مناطق سنی نشین برگزار می‌شود.


به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس محافل ویژه ولادت پیامبر اعظم (ص) و هفته وحدت، به همت بنیاد علوی و با همکاری جامعه فرهنگی قرآنی عصر، در مناطق کم‌برخوردار کشور خصوصاً مناطق سنی نشین برگزار می‌شود.

تاریخ‌های ۶  و ۸ آبان در مناطق محروم استان گرگان، ۱۰ الی ۱۴ آبان در استان‌های کردستان، ایلام و کرمانشاه و ۱۰ الی ۱۶ آبان در شهرستان‌های درمیان، قلعه‌گنج، زهکلوت، رمشک برگزار خواهد شد.

در این محافل که با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد، قاریان بین‌المللی حاج حامد علیزاده، حاج سعید پرویزی و حاج وحید نظریان و همچنین حافظان بین‌المللی قرآن‌کریم حاج محمود نوروزی و جواد دلفانی و سیدحمیدرضا پورمرشد به تلاوت خواهند پرداخت.

همچنین در این محافل که با اجرای سیدحامدرشیدسادات، علی نعمت‌الله زاده و محمدباقر فغفوری همراه است، اهدای جوایز به کودکان حاضر در محفل و توزیع ماسک میان اهالی روستاها، انجام می‌پذیرد.

در همین راستا محافلی باحضور محمود نوروزی حافظ و قاری بین‌المللی قرآن کریم و سعید پرویزی در استان گلستان برگزار شد که در ادامه تصاویر و تلاوت‌های این محافل تقدیم می‌شود.

 

تلاوت و اجرای برنامه حفظ توسط محمود نوروزی

 

 

تلاوت سعید پرویزی

 

 

 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0