تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

برگزاری مراسم کمک مومنانه فدراسیون ژیمناستیک با حضور معاون وزیر ورزش

  • 02 آذر 1399 - 14:37

مراسم کمک مومنانه فدراسیون ژیمناستیک با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ژیمناستیک، مراسم پویش کمک‌های مومنانه فدراسیون ژیمناستیک امروز (یکشنبه) در خانه ژیمناستیک مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد.

در این مراسم میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و مسئول امور ایثارگران وزارت ورزش، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت  ورزش، زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک و حمید بنی‌تمیم مدیرکل دفتر ورزش همگانی وزارت ورزش حضور داشتند.

در ابتدای مراسم اینچه‌درگاهی گفت: ابتکار مقام معظم رهبری در راه اندازی پویش کمک مومنانه موجب شد تا برخی از سختی‌های ناشی از ویروس کرونا برای اقشار مختلف جامعه کمتر شود.

وی  اشاره‌ای به هفته بسیج داشت و عنوان کرد: بسیج که یادگار امام (ره) است اکنون به مردمی‌ترین نیروی مقاومت مردمی تبدیل شده است؛ نیرویی که در تمام زمینه‌ها حضور دارد.

در ادامه این مراسم میرجلیلی گفت: جامعه ورزش همیشه در کنار مردم بوده و یک روز با کسب مدال خوشحالی را به مردم هدیه می‌کند و روز دیگر با  پویش کمک مومنانه بخشی از مشکلات را حل خواهد کرد.

رئیس بسیج ورزشکاران با اشاره به هفته بسیج ادامه داد: بسیج یک نهاد مردمی است که به فرموده رهبر کبیر اتقلاب تاسیس و با رهنمودهای مقام معظم رهبری به راه خود ادامه داد و اکنون یک نیروی مقاومت مردمی است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها