دانش و فناوری

برگزاری نخستین دوره توان افزایی بدو خدمت اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد

دوره توان افزایی بدو خدمت اساتید به همت مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای تحقق ارتقاء و کارآمدی دوره های تحصیلی در سند تحول و تعالی در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا، دوره توان افزایی بدو خدمت اساتید برای نخستین بار در دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان چالوس استان مازندران به همت مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در حال برگزاری است.

محمدرضا آبدار مشاور رئیس و مدیر ساماندهی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد، گفت: این دوره در راستای تحقق ارتقا و کارآمدی دوره های تحصیلی در سند تحول و تعالی مبنی بر برگزاری دوره های مستمر و توجیهی و ارزیابی استادان در جهت انطباق فکری و روشی با مبنای تربیتی توحیدی و شیوه‌های آموزش نوین تحول آفرین انجام شده است.

آبدار افزود: استادان شرکت کننده در این دوره که به تازگی حکم پیمانی آنها صادر شده، ضمن آشنایی با اسناد بالادستی به ویژه سند تحول و تعالی دانشگاه، ساختارها، آیین نامه ها و فرآیندهای مرتبط، آموزش های اولیه و عمومی مورد نیاز را در دو حوزه مهارت افزایی و معرفت افزایی به مدت ۳۲ ساعت دریافت کردند.

وی اظهار داشت: افتتاحیه این دوره با حضور دکتر بیژن رنجبر قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عباس اشرفی رئیس مرکز جذب و امور هیأت علمی و دکتر حسین کرمانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، آبدار گفت: در این دوره کارگروه تخصصی علوم انسانی و هنر با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، کارگروه تخصصی فنی و مهندسی با حضور دکتر جواد علمایی معاون فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی، کارگروه عمومی فرهنگی با حضور دکتر اکبر اشرفی، کارگاه های آموزشی فنون تدریس با حضور دکتر نیرو، کارگروه مخاطب شناسی با حضور دکتر نوروزیان، کارگروه مهارت های ارتباطی با حضور دکتر خلخالی، آشنایی با سامانه ها (پژوهشیار و آموزشیار) با حضور دکتر مستقل برگزار شد.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا

دکمه بازگشت به بالا