تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

برگزاری نخستین کنفرانس ملی «تصمیم من و انتخابات» در دانشگاه ملایر

  • 19 اردیبهشت 1400 - 8:52

ایسنا/همدان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ملایر از برگزاری کنفرانس ملی «تصمیم من و انتخابات» به صورت مجازی و در تاریخ ۱۰ خردادماه توسط این دانشگاه خبر داد.

دکتر حمید نوری در گفت‌وگو با ایسنا، به برگزاری نخستین کنفرانس ملی «تصمیم من و انتخابات» در دانشگاه ملایر اشاره و اظهار کرد: این کنفرانس با رویکرد اهمیت راهبردی بودن نگاه مردم و جامعه دانشگاهی به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، روز دوشنبه ۱۰ خردادماه به صورت مجازی برگزار می شود.

وی بر لزوم برگزاری انتخاباتی پرشور، بانشاط، رقابتی و با مشارکت حداکثری تأکید و خاطرنشان کرد: به همین منظور دانشگاه ملایر با برگزاری این کنفرانس از همه دانشگاهیان، محققان و صاحب نظران دعوت می کند مقالات و آثار خود را در سه بخش دانشجویی، اساتید، محققان و اصحاب رسانه حداکثر تا هفتم خردادماه به سامانه ثبت نام همایش ملی «تصمیم من و انتخابات» که لینک ورود آن بر روی سایت دانشگاه به آدرس malayeru.ac.ir قرار گرفته است، ارسال کنند.

نوری به محورهای این همایش اشاره و تصریح کرد: این همایش در ۱۱ محور شامل جریان شناسی انتخابات، انتخابات فراتر از یک انتخاب، احزاب، جریان های سیاسی و قانون مداری، کرسی های آزاد اندیشی و نظریه پردازی، از شعار تا واقعیت، فضای مجازی و انتخابات، انتخابات و رأی اولی ها، مشارکت ملی و انتخابات، برجام و انتخابات، فرهنگ و اخلاق انتخاباتی، انتخابات، فرصت و تهدیدها و انتخابات و دانشگاه برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ملایر در پایان یادآور شد: همچنین در حاشیه این کنفرانس مسابقات فرهنگی و هنری شامل عکس های موبایلی در موضوع انتخابات، دلنوشته های کوتاه انتخاباتی، اشعار با موضوع انتخابات و حضور مردم و کاریکاتور و کاریکلماتور برگزار می شود.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها