برگزاری کارگاه‌های جنبی آنلاین در ۲ بخش جایزه استیکر

  • 30 مهر 1399 - 12:58

کارگاه‌های جنبی آنلاین آموزشی در ۲ بخش ثابت و متحرک دومین دوره جایزه سال «استیکر» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در دومین دوره جایزه سال «استیکر» که به دبیری سیدمسعود شجاعی طباطبایی برگزار می‌شود، کارگاه‌های آموزشی آنلاین نیز برگزار می‌شود.

کارگاه‌های جنبی آموزشی آنلاین به منظور آشنایی هنرمندان با مبانی و اصول طراحی استیکر برگزار می‌شود تا هنرمندان بتوانند با ساختار و نوع طراحی استیکرهای ثابت و متحرک آشنا شوند. تدریس بخش استیکر ثابت را علی رادمند کاریکاتوریست، تصویرگر و انیماتور و طراح گرافیک بر عهده دارد. وی جوایز بسیاری در این عرصه از آن خود و استیکرهای معروفی نیز طراحی و اجرا کرده است.  

همچنین تدریس بخش اصول و مبانی طراحی استیکر متحرک نیز بر عهده پدرام اعتمادی است. تصویرسازی، طراحی گرافیک، طراحی شخصیت، ویدئوگرافی و به صورت خاص انیمیشن دوبعدی از تخصص های اصلی این مدرس است.

این کارگاه‌ها به عنوان بخش جنبی دومین جایزه سال «استیکر» از ۱۵ آبان ۹۹ به صورت آنلاین در تارنمای ویژه این رویداد و پیام رسان آیگپ آغاز می‌شود.

دومین دوره جایزه سال «استیکر» توسط شبکه اجتماعی آیگپ با همکاری رسانه ای سایت روز رنگ و همراه اول، به دبیری سیدمسعود شجاعی طباطبایی برگزار خواهد شد.  

آغاز این رویداد از مهرماه ۱۳۹۹ بوده و تا ۲۳ دی‌ماه سال جاری، همزمان با روز جهانی استیکر که اختتامیه این مراسم برگزار می‌شود، ادامه خواهد داشت.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0