برگزیدگان مسابقه خانوادگی «من محمد(ص) را دوست دارم» معرفی شدند

  • 15 آذر 1399 - 16:28
برگزیدگان مسابقه خانوادگی «من محمد(ص) را دوست دارم» معرفی شدند

سنندج- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: نفرات برتر مسابقه خانوادگی «من محمد(ص) را دوست دارم» با نظر هیات داوران از بین یک‌هزار و ۱۷۰ اثر ارسالی به دبیرخانه این مسابقه مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان در جمع خبرنگاران استان با اشاره به اینکه مسابقه بزرگ خانوادگی «من محمد (ص) را دوست دارم» در ماه ربیع‌الاول و با موضوعات ماه ربیع‌الاول، هفته وحدت و حضرت رسول اکرم (ص) در استان برگزار شد، اظهار کرد: این مسابقه در پنج رشته‌ی عکاسی، نقاشی، روزنامه‌دیواری، دف‌نوازی، کاردستی و هنری و دلنوشته و جملات زیبا برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان ادامه داد: در هر رشته پنج نفر برگزیده با نظر داوران انتخاب شده که به هر نفر ۵۰۰ هزار تومان جایزه نقدی اهدا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در بخش عکس ستایش احمدی، مرسانا کریم‌پور، چاوان کرمی و غفور معزی برگزیده شدند و هیئت داوران در این بخش کسی را شایسته رتبه پنجم ندانست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان اعلام کرد: در بخش دف‌نوازی سیامک امین‌پور از دیواندره، میدیا ناصری از سقز، صلاح هیبت رئوفی از دیواندره، کاوان بهمنی از سنندج و سید امیر محمدحیدری موفق به کسب جوایز این بخش شدند.

حاتمیان عنوان کرد: در رشته روزنامه‌دیواری فاطمه احمدیان از قروه، آیدا احمدپور از سقز، مارتیا احمدی از سنندج، سنا مرادی از سنندج و آیسان عبدالله‌زاده از سقز حائز رتبه شدند.

به گفته مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان، در بخش کاردستی، هدیه صمدی از سقز، یاسمن احمدپناه از سقز، محمدطاها مرادی از دیواندره، زینب عربیان از قروه و نسیم رحیمی از سنندج برگزیده شدند.

وی برگزیدگان حوزه نقاشی را پریسا توحیدی از سنندج، آزاد کریم‌پور از سنندج، فاطمه اکبری از سنندج، احسان صنعتی صفاخانه از سقز و مژده رحمانی از سقز عنوان کرد و گفت: در بخش دل‌نوشته نیز رضا عبدی از روستای قزلجه‌کند، زینب ورمقانی از قروه، دنیا طهماسبی از سروآباد، لیلا مصطفوی از مریوان و درخش علیرمایی از سنندج از سوی هیئت داوران به‌عنوان شایسته تقدیر شناخته شدند و داوران در این بخش کسی را حائز رتبه نشناختند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان اعلام کرد: در مجموع یک‌هزار و ۱۷۰ اثر از شهرها و روستاهای استان کردستان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که بیانگر استقبال خانواده‌های کردستانی از این رویداد فرهنگی بود.

گفتنی است، آرمان نصراللهی، شیلان آویهنگی، جمیله معظمی، مسعود مرادی و شادی رهنما داوران این بخش از جشنواره بودند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0