بزرگترین گاوداری صنعتی در شهریار افتتاح شد/اشتغال برای ۷۰۰ نفر

  • 13 آذر 1399 - 14:07

شهریار- بزرگترین گاوداری صنعتی با یک هزار میلیارد تومان اعتبار در شهریار و با حضور استاندار تهران افتتاح شد که این پروژه برای ۷۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر پنجشنبه با حضور انوشیروان محسنی بندپی، در شهرستان شهریار بزرگترین گاوداری صنعتی گاو شیری ۱۰ هزار راسی در این شهرستان به بهره برداری رسید.

بر اساس این گزارش کلنگ زنی طرح خط انتقال الغدیر ۲ به شهر باغستان شهرستان شهریار با اجرای ۸ کیلومتر خط انتقال با لوله‌های ۴۰۰ و ۵۰۰ میلیمتری چدن و بازدید از روند اجرای طرح شهرک صنعتی شهریار و بیمارستان در حال ساخت ملارد نیز در برنامه امروز استاندار تهران قرار دارد.

گفتنی است که این واحد تولیدی با مشارکت بخش خصوصی و با اعتبار یک هزار میلیارد تومانی به بهره برداری رسید که در همین راستا و با افتتاح این واحد صنعتی برای ۷۰۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی شده است.

لازم به ذکر است که طرح خط انتقال الغدیر ۲ به شهر باغستان شهرستان شهریار و مخزن تعادلی و مخزن ذخیره ۵۰۰ متر مکعبی به همراه تأسیسات آن و ایستگاه پمپاژ مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی در زمینی به مساحت ۱۱۲۰۰ متر احداث می‌شود که هدف از اجرای این طرح انتقال آب به منظور تأمین آب شرب مورد نیاز مردم با دبی بیش از ۱۰۰ لیتر بر ثانیه در منطقه باغستان شهریار است
 

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0