تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

بستری ۷۴ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان

  • 22 آبان 1399 - 13:23

کاشان – رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری ۷۴ بیمار جدید حاد تنفسی در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی پیش از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۹۵ هزار و ۷۴۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان ۶ هزار و ۲۶۷ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۷۴ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: از این تعداد ۶۱ بیمار در بیمارستان‌های کاشان و ۱۳ بیمار در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۹ و حداکثر سن آنها ۹۲ سال بوده است، ابراز داشت: ۵۷ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان، ۱۵ نفر اهل آران و بیدگل و دو نفر نیز اهل دلیجان و محلات بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۴۲۶ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۳۸۰ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۴۶ نفر نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

بستری ۷۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان

مروجی از بستری ۷۲ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۶۷ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و پنج نفر نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان شامل دو نفر زن ۵۲ و ۶۴ ساله و پنج نفر مرد ۵۷، ۶۱، ۷۵، ۸۱ و ۸۵ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۱۹۲ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به هشت هزار و ۳۵۰ مورد افزایش یافت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها