• امروز : چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 28 July - 2021

بنی‌تمیم: هر آنچه در توان دارم برای موفقیت سوریان به کار می‌برم/ او مقبولیت جهانی دارد

  • 01 آبان 1399 - 11:54

حمید بنی‌تمیم، دبیر کل کنفدراسیون کشتی آسیا و غرب آسیا گفت: براب موفقیت حمید سوریان در کسب کرسی جهانی، تمام توان خود را به کار می‌برم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمید بنی‌تمیم، مدیر کل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص مسابقه مینی گلف کارمندان وزارت ورزش اظهار داشت: هفته تربیت بدنی را به خانواده ورزش کشور تبریک می‌گویم. گلف از رشته‌های مفرح و خاص است که به سلامت روح و جسم کمک می‌کند. با توجه به برنامه‌های فدراسیون برای فراهم کردن شرایط با حداقل هزینه، شرایط برای فراگیری مهیا است و ایده‌های جالبی از فدراسیون شنیدیم و دیدیم و این نوید بخش این است که در آینده بیشتر از گلف خواهیم شنید.

وی افزود: همزمان با هفته تربیت بدنی قرار است 9600 برنامه در سراسر کشور برگزار شود و کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش هم سه برنامه خاص یعنی همایش پیاده‌روی برای روسای فدراسیون‌ها، مسابقه تیراندازی و مینی گلف را برگزار کردند که با استقبال خوب همراه بود. قرار است تقویمی برای همکاران بنویسم و امیدوارم به تصویب شورای معاونان برسد.

مدیر کل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان درباره کسب کرسی سوریان در فدراسیون جهانی  گفت: سوریان از مفاخر کشور است و این ظرفیت را دارد و در دنیا شناخته شده و مقبولیت لازم را در جهان دارد. از وزارت خارجه تا کمیته و وزارت ورزش باید کمک کنند و همه دستگاه‌ها به خوبی پای کار آمدند و شانس وی را در کنار شخصیت و مقبولیتش، بالاتر بردند.

وی در پایان با اشاره به جایگاهش در کنفدراسبون کشتی آسیا تصریح کرد: هر آنچه در توان دارم به عنوان یک ایرانی و علاقمند به سوریان، برای موفقیت وی به کار می‌گیریم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code