تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

بهره برداری از پروژه‌ مهم شهرداری گلستان در کمتر از ۲۰ روز دیگر

  • 15 آبان 1399 - 14:33

بهارستان- شهردار گلستان گفت: کمتر از ۲۰ روز تا بهره برداری یکی دیگر از پروژه های شهرداری گلستان باقی مانده است.

حمید قاسمیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نوسازی پر تردد ترین پیاده رو شهر گلستان با اجرای سنگفرش در پروژه تعریض جاده ساوه در حال تکمیل است.

قاسمیان افزود: در پروژه تعریض جاده ساوه (حدفاصل خیابان سبز دشت تا الهیه) به نکاتی مهم از جمله؛ عرض و طول مناسب پیاده رو که برای جلوگیری از جمع شدن آب‌های سطحی می‌باشد که باعث شود هدایت بهتر آب باران به جوی‌های کنار روانه گردد، اجرای سنگفرش از مصالحی با عمر بالا ساخته و نصب می‌گردد، جابجایی بیش از ۲۰ تیر برق مزاحم در این محور انجام شد، کاشت نهال در دستور کار قرار گرفته است، تأمین روشنایی با نصب پایه چراغ مدرن اجرایی می‌گردد، رنگ آمیزی جدول‌ها و دیوارهای کهنه حاشیه این پروژه در حال انجام است، برداشت لاین کندرو و مسطح کردن با مخلوط ریزی و زیرسازی و در نهایت روکش آسفالت مکانیزه که باعث می‌شود آسفالت این پروژه مهم ترافیکی عمر بالایی داشته باشد، توجه کرد.

وی با اشاره به اینکه سرعت دهی به پروژه‌های عمرانی شهرداری گلستان جهت رضایت مردم با قدرت ادامه دارد، افزود: آخرین گام در پروژه تعریض و برداشت لاین کندرو (حدفاصل خیابان سبز دشت تا امیرکبیر) با اجرای عملیات عمرانی سنگفرش پیاده رو به طول ۱۲۰۰ متر و زیرسازی جهت روکش آسفالت این معبر اصلی به منظور روان سازی ترافیک ادامه دارد.

شهردار گلستان گفت: در عین حال که تمام تلاش خود را بر اجرای و تکمیل سریع پروژه‌ها انجام می‌دهیم، بیش از آن استاندارد در کیفیت پروژه‌ها را رعایت می‌کنیم تا کیفیت و دقت، فدای سرعت نشود.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: ایمن سازی جاده ساوه با تعریض ۸۰۰۰ هزار متر مربع و برداشت لاین کندرو از این معبر اصلی، پایان ترافیک صبح و عصر محدوده خیابان سبز دشت تا امیرکبیر گلستان را در پی خواهد داشت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها