تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021

بهره برداری از یک طرح اشتغالزایی در شهرضا توسط بنیاد برکت

  • 28 اردیبهشت 1400 - 18:59

شهرضا _ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام استان اصفهان گفت: همزمان با مراسم شکرانه ایجاد ۲۷۰ هزار اشتغال در سراسر کشور یک طرح اشتغالزایی در شهرک صنعتی رازی شهرضا به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، تورج حاجی رحیمیان پیش از بعد از ظهر سه شنبه در مراسم افتتاح طرح اشتغالزایی در شهرک صنعتی رازی شهرضا، اظهار داشت: همزمان با آئین شکرانه ایجاد ۲۷۰ هزار اشتغال برکت در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها که همزمان در ۱۰ استان کشور با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ما هم در استان اصفهان مفتخر بودیم که یک طرح اشتغالزایی در شهرک صنعتی رازی شهرضا مرتبط با تولید انواع فروآلیاژها را بهره برداری کنیم.

وی افزود: افتتاح این کارخانه در راستای تولید انواع فروآلیاژها از جمله فرومنگنز، فروچیکو منگنز و فروسیلیس منگنز که مورد نیاز صنعت فولاد خواهد بود کمک شایانی می‌کند.

اشتغال زایی برای ۸۰ نفر

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام استان اصفهان از اشتغال‌زایی بیش از ۸۰ نفر در این شرکت خبر داد و گفت: این شرکت برای ۱۵ نفر به طور مستقیم و ۶۷ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال زایی کرده است.

وی بیان داشت: یکی از افتخارات بنیاد برکت این است که در زمینه اشتغال زایی با این کارخانه همکاری داشته است، در این طرح بیش از ۱۰۸ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نیاز بود که حدود ۳۰ میلیارد ریال آن را بنیاد برکت تقبل کرد.

حاجی میرزایی بیان کرد: طرح‌های مختلفی توسط بنیاد برکت در سراسر کشور به بهره برداری می‌رسد که در استان اصفهان هم طرح‌های متفاوتی داریم.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها