تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

بهره مندی ۲۱ هزار نفر در ایلام از خدمات طرح آمران سلامت

  • 15 آبان 1399 - 22:06

ایلام-مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام با اشاره به اجرای طرح ملی آمران سلامت با هدف مبارزه با شیوع کرونا، گفت: در ۱۰ روز گذشته، ۲۱ هزار و ۲۲۲ نفر در استان از خدمات این طرح بهره‌ مند شده اند.

علی اصغر علی اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: یک هزار و ۴۳ نفر روز از اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در قالب ۵۱ تیم در طرح آمران سلامت فعالیت کردند و در این مدت ١۹ هزار و ۴۳ عدد ماسک و ١۶۰ لیتر مواد ضد عفونی در بین شهروندان توزیع شده است.

وی عنوان کرد: طرح آمران سلامت برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری با هدف ارائه توصیه‌های لازم به هموطنان عزیز با استفاده از ظرفیت اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر همزمان با سراسر کشور از ۵ تا ۱۵ آبان ماه در استان ایلام اجرا شد.

وی بیان کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان با مشارکت در این طرح در میادین اصلی شهر و سایر مکان‌های پر رفت و آمد، ضمن ارائه آموزش نکات بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، افرادی که بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله عدم استفاده از ماسک، نسبت به تردد در سطح معابر اقدام کرده را به رعایت پروتکل‌ها و همچنین احترام به سلامت دیگر هموطنان ارشاد کردند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها