تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

به روز رسانی| شکوری:از حق هواداران پرسپولیس در قبال مصادره ساختمان باشگاه کوتاه نمی‌آییم

  • 15 اردیبهشت 1400 - 15:11


معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: همه عزم خود را جزم کرده ایم که امسال حتما جام قهرمانی باشگاه های آسیا را به دست آوریم.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابراهیم شکوری در نشست خبری اظهار داشت: باید بحث را از سفر پرسپولیس به گوا هندوستان شروع کنیم. با توجه به شرایط خاص این کشور برای میزبانی دچار چالش‌هایی بودیم که هواداران هم با آن درگیر هستند. در این بیست و یک روز که در این شهر حضور داشتیم با توجه به شرایط آب و هوایی و کرونایی خاص با مشکلات زیادی مواجه شدیم که با تلاش بازیکنان ، کادرفنی و مدیرین صعودی مقتدرانه با پنج پیروزی داشته باشیم. 

وی افزود: همه عزم خود را جزم کرده ایم که امسال حتما جام قهرمانی باشگاه های آسیا را به دست آوریم. این امر از عملکرد پرسپولیس در گروه سخت مشخص است. 

* با بازیکنان تیم مدعی قهرمانی برای تمدید قرارداد صحبت کرده‌ایم

معاون باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که این باشگاه برای تمدید قراردادها چه اقداماتی کرده چون شنیده می‌شود برخی بازیکنان مثل نوراللهی و کنعانی‌زادگان و امیری از قطر پیشنهاداتی دارند گفت: در مورد نقل و انتقالات، برای اولین بار هم به صورت مکتوب و هم شفافی با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده ارتباط گرفتیم و از آنها خواستیم که به باشگاه مراجعه کنند.در کنار این موضوعات خودم ۲۱ روز در هند و ۴ روز در قرنطینه تهران به صورت شفاهی با بازیکنان صحبت کردم. خواسته مدیریت و کادر فنی حفظ این بازیکنان است و ما منتظر آنها هستیم.باید قبول کنیم آنها در تیمی بازی می‌کنند که در فینال آسیا حضور داشتند و مدعی اصلی قهرمانی هستند. اینکه بازیکنان ما پیشنهاد داشته باشند کاملا طبیعی است ولی ما امیدواریم بازیکنان ما با عرق به هواداران و پیراهن پرسپولیس قراردادشان را تمدید کنند.

* نامه ای به کارگزار ارسال کرده این تا شرایط ادامه همکاری را جویا شویم

شکوری درباره احتمال قطع همکاری با شرکت آتیه داده پرداز توضیح داد: اگر بخواهیم خیلی شفاف حرف بزنیم قرارداد ما با کارگزار سه ساله است که برای هر سال باید تمدید شود. دو هفته قبل نامه ای را ارسال کرده تا شرایط ادامه همکاری را جویا شویم. طرف مقابل تاکنون به کلیه تعهدات و برخی مواقع بیشتر و جلوتر از تهعداتش عمل کرده است اما اکنون برای ادامه همکاری باید شرایط اعلام شود. نکته مهم این است که نقاط ضعف وقوت این قرارداد دیده شده است و باید در آینده به آنها توجه شود.

* با دیپلماسی ورزشی توانستیم با مسئولان فدراسیون هند ارتباط بگیریم

وی درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه گوا تصریح کرد: امور حقوقی لایحه خوبی را تنظیم کرده و از طریق دیپلماسی ورزشی توانستیم با مسئولان فدراسیون هند ارتباط بگیریم. تا جایی که توانستیم سعی کردیم از طریق گفتمان این موضوع را حل کنیم. البته حسین پور، معاون حقوقی باشگاه مسائل حقوقی و جزئی را در پایان نشست به شکل تخصصی توضیح خواهد داد. فکر می کنم اگر هواداران به شکل  تخصصی در جریان این موارد قرار بگیرند بیشتر کمک می‌کند.

* باشگاه اگر قرضی هم گرفته بر اساس درآمدهایمان در AFC است

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره قرض گرفتن این باشگاه که بدهی هایی را ایجاد کرده است، گفت: مدیریت محترم و خود من بارها در این مورد توضیح داده‌ایم. در زمان ورود ما قراردادی  منعقد شده و کلیه فضاهای درآمدزایی در اختیار کارگزار قرار گرفته بود و فضای دیگری وجود ندارد. اگر هم منابعی قرض گرفته شده است براساس درآمدهای ما در AFC است.ادامه دادن این بحث ذهن هواداران را درگیر و برای آنها دغدغه ایجاد می‌کند.

شکوری تصریح کرد: به شکل مکتوب به کارگزار اعلام کرده ایم با توجه به اینکه سایت و اینستاگرام ما در اختیار کارگزار است هر تبعاتی برعهده آن است.

* چون در ۴ جام مدعی هستیم به پرسپولیس هجمه می‌آورند

معاون باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه برنامه‌ریزی سازمان لیگ در ادامه راه با انتقادات باشگاه‌های دیگر قرار گرفته و آنها معتقدند که پرسپولیس در این برنامه‌ریزی نقش داشته است گفت: تنها خواسته ما این بود که همان اتفاق نیم‌فصل اول در نیم فصل دوم هم رخ بدهد. این هجمه‌ها به خاطر این است که ما در ۴ تورنمنت مدعی هستیم و به همین دلیل چنین فشار و هجمه‌هایی وارد می‌شود.ما در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا مدعی هستیم و طبعا وقتی یک تیم در این عرصه‌ها حضور دارد ممکن است برنامه‌هایش تداخل پیدا کند. در این زمینه با مکاتباتی که آقای سمیعی انجام داد توانستیم بازی با سپاهان را ۲ روز عقب بیندازیم چون به قرنطینه رفتیم. اگر ما وارد قرنطینه شدیم احترام به کادر درمان و مردم بود. جا دارد از کارمندان مرکز ملی فوتبال و فدراسیون فوتبال تشکر کنیم که در این چند روز برای ما زحمات زیادی کشیدند.در مورد برنامه‌ریزی سازمان لیگ فقط خواستار عدالت هستیم و همان چیزی که برای دیگران رخ می‌دهد برای ما هم رخ دهد.

*اینکه چرا باید در تاجیکستان بازی کنیم جای سوال دارد؟

شکوری در خصوص اینکه بازی پرسپولیس و استقلال تاجیسکتان در چمن مصنوعی برگزار می‌شود و راهکار باشگاه برای این موضوع چیست گفت: قطعا تیم مدیریتی مستقر در باشگاه مکاتبات لازم را برای برگزاری بازی در زمین استاندارد انجام می‌دهد. ما اولین تیمی بود که مقتدرانه صعود کردیم ولی اینکه چرا باید در تاجیکستان بازی کنیم جای سوال دارد؟ ما حتما در این زمینه باید ای اف سی مکاتبه و مطالبه خواهیم کرد.

*از حق هواداران پرسپولیس در قبال مصادره ساختمان باشگاه کوتاه نمی‌آییم

وی در خصوص مصادره ۳ دانگ سند باشگاه پرسپولیس توسط شرکت شستا گفت: من در قسمت ورزشی این موضوع صحبت می‌کنم .اگر ابراهیم شکوری و مسئولان دیگر باشگاه  اینجا در این ساختمان حضور دارند به خاطر ۴۰ میلیون هوادار است. ما در این ساختمان نماینده هوادارانمان هستیم و به هیچ عنوان از حق هوادارانمان کوتاه نمی‌آییم. ما هنوز نمی‌دانیم این اتفاق رخ داده یا نه چون هیچ مکاتبه‌ای از مراجع قضایی با ما نشده است. یک سری اقدامات هم انجام شده که مسئول حقوقی باشگاه در مورد آن توضیحات خواهد داد.معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: همه عزم خود را جزم کرده ایم که امسال حتما جام قهرمانی باشگاه های آسیا را به دست آوریم.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها